Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 24.06.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ИМА СПАСЕНИЕ И ЗА ТЕБ...нови [re: ПACAT 1998]  
АвторAydi A6 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 16:17



moiti stakla sa zatamneni s izklu4enie na dvete predni vrati i te imat leko zatamnenie no dosega nesa mi praili problemi



Тема Re: Законът си го чел между редоветенови [re: pi4]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано17.05.08 11:37



Ти пък вкара ебати филма..вземи си кабрио да гледаш и за падащи самолети



Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Затъмнени стъкланови [re: balduin]  
Автор gosheca84 (непознат )
Публикувано02.02.09 11:56



M vij da ti kaja 4e po princip v samiq zakon nqma nikude opomenato 4e e zabraneno da se zatumnqva zadnoto stuklo.
No znai,4e i nikude ne e opomenato puk 4e e razre6eno.
Taka 4e zdravo na gazta.



Тема Re: ИМА СПАСЕНИЕ И ЗА ТЕБ...нови [re: ПACAT 1998]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано03.04.10 20:31



Zdraveite,kajete mi pls,tva sus belejkata ot kojeniq lekar naistina li stava.nqkoi Probval li e.Kak reagirat katadjiite na takiva belejki.Pitam poneje ba6ta mi kupi Ml i zatumni vsi4ki prozorci,predi den,dva i mnooo se pritesnqvam,ako moje taka da se kaje

,poneje go karam 4esto,taa ti katadjii sa zaqdlivi.kolatae sus svetla koja, i4estno da vi kaja,sus tiq prozra4ni prozorci,vsi4ko se vijda,a sega iglejda perfektno........Mno gotino se vida otvutre-navun,moga da kaja,4e vsi4ko se vijda navun,izob6to ne pre4i.taa nqkoi nqkoi ako se e sdobil s takova"razre6itelno" ot lekar,da pi6e tuk pls....Blagodarq predvaritelno za infoto




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.