Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 24.06.24 
Автомобили
   >> Тунинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема помощ за избор на марканови  
АвторГaл (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 00:18



Колебая се между Опел Астра, Рено 19, Волво 440, Ауди 80 или друго ?
Не разбирам особено, посъветвайте нещо



Тема Re: помощ за избор на марканови [re: Гaл]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано12.07.04 02:11



Каква по-точно Астра и какво по-точно Ауди 80...доста модификации са...и разликите съответно от небето до земята...



Тема Re: помощ за избор на марканови [re: Гaл]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано12.07.04 08:42



Независимо какъв ще е модела аз съм за Ауди и Волво!

Това мнение е ако са всички горе-долу с едни и същи параметри като години, км!

Не знам защо не си включил и нещо японско, но зна-знам много били скъпи частите. Така са ти казали предполагам.
Иначе от техния клас може да вземеш Хонда Акорд(Сивик)

Japanese fever

Тема Re: помощ за избор на марканови [re: Гaл]  
АвторZlZl (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 14:03



Като гледам между какви марки и модели коли се колебаеш , не е необходимо да уточняваш , че не разбирш много - то се вижда.
Бих те посъветвал да си вземеш кола , която е била добре гледана и поддържана . Марката дори не е чак толкова много от значение . И най-престижните коли могат бързо да бъдат сасипани от безхаберието на собствениците им . Така , че не бързай - избирай си търпеливо и ще намериш нещо добро .
И не се притеснявай да питаш !!!
Успех !!!



Тема Re: помощ за избор на марканови [re: ZlZl]  
АвторГAЛ (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 15:30



Въпроса е, че ще трябва да избера марки и модели и познат да ми търси в автокъщи, с които има връзки.



Тема Re: помощ за избор на марканови [re: ГAЛ]  
Автор rolla-cost ()
Публикувано12.07.04 23:20



защо наистина не се огледаш и за нещо японско.Тойота или Хонда са наистина добър избор.



Тема Re: помощ за избор на марканови [re: Гaл]  
Авторbeep (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 22:16



Ot izbroenite nai-dobre e Audi-to. A ako pribavi6 o6te 1000-2000 lv moje da si vzeme6 VW PASSAT, GOLF 3 ili VENTO. Suvetvam te da se naso4i6 kum nemskite avtomobili za6toto imat nai-evtina poddrujka no ne ti preporu4vam OPEL za6toto mnogo gniqt



Тема Re: помощ за избор на марканови [re: Гaл]  
Автор lazo (ъндърстендър)
Публикувано15.07.04 10:14



Астра 1.6 инжекция си търси, хечбек или седан - каквото предпочиташ.
Другите модели които си изредил са пръчки.
Пасат също е добре , не знам защо не си го писал...
Нещото което всеки ще ти каже е, че Опелите гният на калниците. Вярно е, но не е чак такъв проблем, а и Астра 94-95 година ще ти държи още 3-4 години без да загние, зависи разбира се в какво състояние я вземеш...

-------------------------------

You're yet to see
the best of me


Тема Re: помощ за избор на марканови [re: lazo]  
АвторNeregnat (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 16:23



Ne ti preporachvam Golf 3.Shtaigi sa.Vinagi bih predpochel opel astra pred toq golf 3-ka.V tezi koli se vozqt "gazetata" s motorite 1.8 mono, edin remus + folio i veche sa nai nai byrzite xaxxxaxxa
А колкото до опелите наиситна гният, но това не е толкова голям проблем



Тема Re: помощ за избор на марканови [re: Neregnat]  
Авторdasdsad (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 22:49



ebati debilite ste tuka Gniat vi glavite! A otnosno markata Reno 19 16V nikak ne e prachka kakto se izrazi nqkoi ot tuka evtina e za 25lv she si namerish seka chast det se vika Qponska kola hubavo, no pomisli kato se razvali kakvo shte q pravish chastite sa dostaaaa skapi




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.