Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 27.07.24 
Автомобили
   >> Тунинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Zashto ne?нови  
Автор crazy_shit (непознат )
Публикувано23.03.04 20:01



Imam edna ideq no ne znam do kolko e osu6testvima tq v BG...I vse pak-zanimavam se s risuvane i dizain na avtomobili(neprofesionalno).Ako nqkoi ima jelanie da napravq opti4en tuning t.e. da napravq skici na tova kak bi mogla da izglejda kolata mu,6te 4akam predlojeniq...E vsqko ne6to si ima cena razbira se.Ako ima takiva,koito seriozno sa re6ili da napravqt avtomobila si razli4en ot ostanalite,neka se svurjat s men:)Ina4e prosto nqma smisul ot vuprosi:bi li mi narisuval kolata,za da vidq samo kak bi izglejdala?Nqmam mnogo vreme za risuvane,no ako nqkoi napravi seriozno predlojenie bih se opital da napravq ne6to po vuprosa...



Тема За какво говоришнови [re: crazy_shit]  
Автор AstraGSi (Calibra C20XET)
Публикувано24.03.04 23:06



Ами аз ти се чудя всъщност ... бая си нахален да знаеш

След като рисуваш така ... просто не виждам някой сериозен да ти направи "предложение" след като дизайна ти е "непрофисионален"

Предполагам нямаш никакъв опит ... не си работил към фирма с подобно занимание .....
ако е така това което си написал просто не му е тук мястото

Opel Power BG


Тема veseliakнови [re: AstraGSi]  
Авторcivic (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 12:33



a za6to ne vzeme6 purvo da si napravi6 tvoiata kola, da ia snima6 i da ia pokaze6? za6toto tova predlojenie e pove4e ot neseriozno, az i sam moga da si ia izrisuvam na hartia ili vav photoshop, na samata kola e nomera



Тема Re: veseliakнови [re: crazy_shit]  
Авторcivic (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 18:00



ia to mom4eto bilo na rabota v peugeot
puk nie taka da mu se podigravame az se sramuvam ot sebe si




Тема Re: veseliakнови [re: crazy_shit]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано25.03.04 18:35



То тая картинка на нищо не прилича бе. Ти верно си некъв насран тинейджър. Ти дори перспективата не си спазил бе. И кой ти каза, че можеш да рисуваш??? А да искаш пари за глупости ??? И кво ше стане като надраскаш подобна простотия, някой трябва да си я закачи на огледалото за обратно виждане ли. Ти кво искаш после да стане да отиде пича с рисунката в някоя фирма и да каже искам ей такава да ми стане колата. А те да му кажат такава с криви джанти като на рисунката ли.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Re: veseliakнови [re: civic]  
Автор crazy_shit (непознат )
Публикувано25.03.04 19:23



Xaxaxaxax,krivi djanti xaxaxax,ae ei razbira4,ti kat mnogo se rep4i6,moje6 li da na4ertae6 elipsa s liniika i pergel?Haber si nqma6 ti ot 4ertane:)Malee,ma si sme6en be Calibra li si kvo si ne ta znam ama si mn zle!Kato mnogo moje6 narisuvai ti ne6to po-dobro a?Aide gospodin otvoren!



Тема Re: veseliakнови [re: bobopich]  
Автор crazy_shit (непознат )
Публикувано25.03.04 19:27



Q ti s Calibra-ta kaji sq i na tozi Mercedes li sa mu krivi djantite?
Xaxax,4e i za perspektiva mi govori:)
Maleee,q odi si vurti gevreka na Opel-a i ne govori tam det ne razbira6:)
http://free.hit.bg/stefan4o/s-klass.jpg
Aide sus zdrave



Тема Re: veseliakнови [re: bobopich]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано26.03.04 21:51



Леле ти ако ми казваш, че за това си използвал линийка и пергел, аз мога да ти кажа, че ги правя по прави елипсите от теб дори без инструменти.

А с линия само се прави идеална елипса ако знаш как става, а да не говорим и с наличието на пергел.ю

Аз такива рисунчици по труд и творчество в пети клас съм рисувал.

Ама знаеш ли имам един приятел като се изсере върху хартия и някакси по правилни му се получават формите, ако искаш пробвай така, щото то се е видяло, че по твоя метод не става.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Re: [re: crazy_shit]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано26.03.04 22:39



Ей това са рисунки на приятел, който ги е правил единствено и само с химикалка. Вземи и се учи от него.





Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???

Тема Re: [re: bobopich]  
Автор crazy_shit (непознат )
Публикувано26.03.04 22:50



Ami predai na tvoq priqtel,4e dobre risuva,ama kato gledam i djantite na Jaguar-a ne sa mnogo pravi,a puk 6to se otnasq do himikala,sum 100% siguren,4e ne sa praveni s himikal:))Kakvo zna4enie ima li4noto MPS-to za risuvaneto ne moa da razbera samo?Vse edno da si merim pi6kite:)Ni6to ob6to po temata!Lesno e da hvane6 i da prerisuva6 ne6to 1:1:)No mislq,4e ne si struva...Puk za skupoplatenite dizaineri moga da kaja,4e pravqt seriini avtomobili pove4eto ot tqh i te su6to nqmat ni6to ob6to s temata!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.