Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 02.07.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Kak se slaga .... ili za Injekction sistemite ))))нови  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано02.01.04 03:42



... Sporten Filtur ili po-to4no kak se izolira Konusa ot toploto idva6to otkum motora. Eto 2 primera ot skoro6noto mi pose6tenie pri OPEL maniacite v Ispania




dobre , no puk e spryal vuzduha na skorost.... tova otdolu e malko spored men

no vizte tova...:




..... Ventilator?!?!?! kato ot WC... Kakvo li pravi tam osven da vurti toploto???



Редактирано от AstraMan на 04.01.04 23:05.



Тема Re: Kak se slaga ....нови [re: AstraMan]  
Автор OZ RAClNG (VW-VR6 маниак)
Публикувано02.01.04 04:03



Или да се изолира със някакво фолио от типа на това фолиа от пилетата на грил,но по-твърдо,или някакви ламарини.

MOTORSPORT CAN BE DANGEROUS



Тема Re: Kak se slaga ....нови [re: AstraMan]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано02.01.04 13:35



Като гледам май са пишман-маниаци!

Червеният Опел (май Калибра) - дори на снимката му се виждат гнилочите... Ако наистина това е в Испания (в което силно се съмнявам, още повече, че ти си снимал там тези талиги) - там не е ли топло - как са изгнили така?! Няма да коментирам антикорозионната защита на фирмата - просто е банално.
На черния - пак не липсва гнилоч, но има и разхвърляни кабели, мръсотия и други грозни гледки. Поне си е сложил тръбичка, да не му се усуква купето (отслабено от ръждата) при екстремните натоварвания. Е, не са му стигнали стотинките за алуминиева, но и стоманената е "жълтичка"...

За мен това са някакви пълни мундари. Никой маниак няма да допусне колата му да изглежда по този начин. А спортният филтър стои "като на свинче звънче!" и е единственото тунинг-нещо, което се мярка... И една жълта тръбичка с груба заварка...
Да не говорим, че НИЩО не са направили, за да не стига топъл въздух до смукателните колектори. Истинските маниаци поне си слагат алуминиеви тръби или от разни сплави, които са топлоизолационни... Поне едно алуминиево фолио да бяха навили...

Мисля, че моят филтър е монтиран доста по-грамотно и осигурява по-студен въздух (да не говорим за невероятния звук, които тук едва ли имат с тези дълги тръби, дебитомери и други), но ти така и не ми обясни кое било груба грешка в моя монтаж в една друга тема. Е, поне двигателят ми не изглежда така мундарски. Но трябва да го снимам, за да не съм голословен.

Не мисля, че това беше най-добрия пример как се ползва спортен филтър.
МОЕ мнение!

Ето нещо, което според мен повече си струва:





Редактирано от Vento на 02.01.04 13:45.



Тема ебрее нови [re: Vento]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано02.01.04 14:28





Ти бива завист ама това твойто ....)))) това , 4е не си излизал по-дале4е от 5тото тепе не зна4и , 4е другите не мърдат навън

Аиде покажи твоя Супер Спортен ментак да видиме - как се слага. На твойта катафалка сигурно има пове4е ръжда , защото аз тук не виждам на снимките. А мога да покажа и още от същата серия. А относно тунинга - там момчетата не си поплюват много , а както виждам зоркото ти око въобще не е забелязало 4в1 спортния изпускател......

Пуснал съм ги тези снимки за коментари , а не за злобни и завистливи тиради . Кажи нещо градивно , а не само бълвочи



Редактирано от AstraMan на 02.01.04 18:18.



Тема хехехенови [re: AstraMan]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано02.01.04 14:46



Тонът ти достатъчно красноречиво говори колко си Ентелегентен и от сой, за да те обиждам и аз. Никога не съм изпадал в лични нападки, за да говориш така. Няма и да го направя, защото възпитанието (т'ва дет' ти липсва) не ми позволява.
Относно завистта и простотията - не виждам на какво да ти завиждам. За простотията вече казах по-горе. Относно "5тото тепе" (те са 7 ако не знаеш, ама нейсе!) - струва ми се, че съм пътувал доста повече в чужбина от теб и като време, и като места на посещения. За 25 години живот имам над 5-6г. в чужбина. Работя в Германия... Но това не е от значение. Не съм местно селско величие, ако това имаш предвид.

Нямам претенции и че имам супер-спортна кола, но поне не е ментак и няма ГРАМ гнило (все пак е 10-годишно VW!). Снимки има много в нета, а и наживо ще ти я покажа напролет. Май тук друг го изби на завист и злоба, но няма значение. АКО не те кефят писанията ми - можеш да ги изтриеш - нали си модератор. Това беше моят коментар - а не си написал, че всички коментари трябва да са съобразени с твоето мнение!
"4в1 спортния изпускател" - сигурно струва повече, отколкото на тази кола да се докара що-годе приличен вид, но за някой може и той да е приоритет пред вида.

Айде жив и здрав и още повече успехи през новата 2004г.!




Тема Re: хехехенови [re: Vento]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано02.01.04 14:54



Това имах и аз предвид. Не беше нужно да нападаш излишно. Поне виждам , 4е си разбран и не отговори на моята провокация , макар и малко груба. Извинявам се , само пробвах))))))

Относно триенето в клуба - трия само груби обиди и ненужни теми, другото го редактирам при нужда с ХХХ - знаеш как е.





Тема Re: хехехенови [re: Vento]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано02.01.04 17:50



vento: VW e naj-selskata marka GOLF - liubimata mi kola
q kaij zashto VW sa polzwali mehanichna injekciq do 90-91wa???
da ne e po-chitawa sluchajno?
OPEL e 100 puti po izpipana tehnicheski kola ot VW, moje da rujdqswa ama nikoj ne e predpolagal che shte se karat 13-18 godini!



Тема Re: хехехенови [re: KPEMATOP]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано02.01.04 18:03



Мерцедес я ползват до 96-та.



Тема Neka ne smenyame temataнови [re: Resurrector]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано02.01.04 18:32



mom4eta. Yasno e , 4e za vseki kara6t VW OPELite sa nai-gadnite koli (za6toto za po-burzi))))))) Po tozi vupros e govoreno , psuvano i komentirano do bezkrainost ( i to ne samo v BG)

Da govorime za Filtrite , i o4akvam komentari i snimkov material nai-ve4e))))





Тема Абе то е ясно, че Fiat Uno Turbo... [re: AstraMan]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано02.01.04 18:58



е най-убаата кола, ама кажете ми аз отде да събера 2иляди лева за такава. Няам ги парите просто, затва карам ФауВе. Иначе - ехеееее Фиате моййййй...


Astraman - това ли е най-важното (и единствено важното) за една гражданска кола - да е бърза?! Ами ако е така - има доста по-бързи от Опел. НО според мен не е това - колата е за да ти върши работа да се преместваш в пространството и да не ти създава грижи (или поне колкото може по-малко) и да е с минимални разходи (на средства и време). Затова съм много доволен от моята кола, която за 4г. и 55.000км не показва никакъв сериозен дефект и в сервиз не е влизала (като на някои Унотата дето пък рядко излизат), освен за смяна на консумативи 4-5 пъти. А не хваля VW, защото карам такова, а обратно - карам, защото такова искам и защото знам точно защо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.