Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 28.09.24 
Технически науки
   >> Транспорт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: kika1982]  
Автор schenay_80 (непознат )
Публикувано30.01.11 14:14



Ot kade moga da namerq kazusi za izpita za profesionalna kompetentnost, literatura i vsicko koeto e neobhodimo za podgotovka.Ako nqkoy mi gi izprati ste sam mu blagodarna?



Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: 3aинтepecoвaнa]  
Автор schenay_80 (непознат )
Публикувано30.01.11 14:17



bi li mi izpratila materialite za podgotovka za izpita, ste sam ti blagodarna?/schenay_80@abv.bg



Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: 3aинтepecoвaнa]  
Автор schenay_80 (непознат )
Публикувано30.01.11 14:20



Някой от вас случайно да се е явявал на този изпит някога? Защото на мен ми предстои да го направя и събирам информация. Помагало достатъчно ли е за подготовката. Пък има и някакви казуси... ако някой има материали ще съм му благодарна ако ги изпрати/schenay_80@abv.bg/



Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: eti]  
Авторpaveli (Нерегистриран)
Публикувано10.02.11 14:21



triabvat mi kasusite po prfesionalna



Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: 3aинтepecoвaнa]  
Авторvaskata (Нерегистриран)
Публикувано21.03.11 11:58



от 04.12. 2011г. всички МПС извършващи превоз над 3,5 т. ще трябва да имат лиценз.Ще трябва да имат и лице с проф. компетентност. С две думи очертава се яко учене. Много моля , ако някой има отворените въпроси и казусите разработени да ми помогне ,като ми ги изпрати на vazkatasgazkata@dbv.bg



Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: vaskata]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано26.03.11 09:48



Колеги моля ако някой има решени казуси за този да ми ги изпрати на rado_rk@abv.bg Много благодаря предварително. Ще има почерпка :)



Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: schenay_80]  
Автор lina6439 (непознат )
Публикувано05.04.11 16:17



И на мен ми предстои

никъде не видях мнение дали има разлика в изпита за вътрешни и или международни превози.За международните съм сигурна,че изпита е на тест,отворени въпроси и казуси.А дали за вътрешен превоз е същия.Говорила съм с директори на поне 3 ДАИ в България.Един казва,че изпита е само на тест,друг казва,че е на всичко.Моля,ако някой се е явил скоро да напише на какво е бил изпита за ПРЕВОЗИ НА ТЕРИТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ,тоест вътрешни превози.



Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: eti]  
Автор ali6a32 (непознат )
Публикувано18.05.11 21:15



Здравей!Може ли да те помоля да ми изпратиш решените казуси на мейл ali6a23@abv .bgПредварително ти,Благодаря!



Тема Re: Изпит за професионална компетентностнови [re: 3aинтepecoвaнa]  
Автор ali6a32 (непознат )
Публикувано18.05.11 21:21



Моля някой ако има казусите или някакви материали да ми ги изпрати на мейл ali6a23@abv .bg .Ще съм ви много благодарна!



Тема Re: Изпит за професионална компетентност [re: ali6a32]  
Авторvanko (Нерегистриран)
Публикувано20.06.11 14:35



ЗДРАВЕЙТЕ,
НА МЕН СЪЩО МИ ПРЕДСТОИ ТОЗИ ИЗПИТ ПРЕЗ ЮЛИ.
МОЛЯ, АКО ИМАТЕ НЯКАКВИ МАТЕРИАЛИ /КАЗУСИ, ТЕСТОВЕ/ ДА МИ ГИ ИЗПРАТИТЕ. ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ:)))))))))
e-mail: ivan_kostovskinbu@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.