Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 19.04.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Тема Регулиране на фарове,къде???  
Автор eднa жeнa (м....?)
Публикувано30.07.07 16:19



Моля,някой ако знае да ми помогне





Тема Re: Регулиране на фарове,къде???нови [re: eднa жeнa]  
Автордиkoбpaз (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 18:04



не сте написали за къде става дума но по принцип на тези автомобили повечето неща си ги правим сами. така че паркирате срещу една стена и с винтчетата ги нагласяте гледате да светят равно и двете и да не са много високи или ниски



Тема Re: Регулиране на фарове,къде???нови [re: диkoбpaз]  
Автор eднa жeнa (м....?)
Публикувано14.08.07 00:28



От София съм

Не вярвам сама да се справя,затова питам



Тема Re: Регулиране на фарове,къде???нови [re: eднa жeнa]  
Автордиkoбpaз (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 17:49



колежка по принцип всеки сервиз има стенд за регулиране. каквото и да кажа може да е далеч за Вас. например при нас под моста при КАТ са три, ситроен, експресния, и тани. ако там Ви е удобно минете. иначе сваляте гривните и регулирате с болтчетата. малко кураж и сте готови.



Тема Re: Регулиране на фарове,къде???нови [re: диkoбpaз]  
Автор327O (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 23:32



Здравевй колежке. Ако желаеш обади ми се и ще помогна да се регулират фаровете. Много ще се радвам да помогна. Обади се на 0888764351 или 0899797573 или пък ми пиши на e-mail : mariyan_nachev@abv.bg.
Чао до скоро и чакам да ми се обадиш.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.