Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 28.05.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Problem sy spira4kiteнови  
АвторMarsov (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 19:05



Zdravejte , imam problem sys spira4nata sistema na Warburga si , nadqvam se nqkoj da moje da mi pomogne.
Zanesoh si kolata da mi pravqt remont na spira4niq cilindar. Hoda mu namalq zna4itelno i ne potava6e nadolu kogato go darjah natisnat. Sled vreme oba4e hoda mu zapo4na da stava savsem malak nqkolko natiskaniq sled kato tragna , zapo4naha da mi zadarjat mnogo qko spira4kite i da mi svetqt postoqnno stopovete. Ostanovih 4e teznosta prosto ne iska da se varne - kogato razhlabvah probkite kadeto e zaka4en dat4ika na stopovete ot ednata izliza6e te4nost pod nalqgane i te othlabvaha. Kakav e problema v spira4nata pompa i nqkoj moje li da mi kaje kak da go otstranq i da mi q obesni ili mi dade shemata na ustrojstvoto i. Blagodarq vi predvaritelno



Тема Re: Problem sy spira4kiteнови [re: Marsov]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано20.02.06 00:22



Клеясала или корозирала спирачна помпа.Задържа буталата вътре и те не връщат.Може и гумички да са се разтегнали и прещипали и т.н.Ако самата помпа е на възраст повече от 5 години,не се хващай с ремонт.
Дали се оправя-ами по-добре да не се оправя,защото няма смисъл.Ще те подведе точно когато не трябва.
Решението-нова от магазина.И гледай производителя на новата да е географски колкото се може по-близо до оригинала и колкото се може по-далеч от БГ.



Тема Imam nqkakvi ideiнови [re: Marsov]  
Авторmarsov (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 17:02



da vi kaja nabarah snimka na pompata razglobena , problema spored men e v dup4icite na edniniq ot kuhite cilindri , poneje ot tam e obratniq hod na te4nosta. Pyk i baja mizerijka ima naistina v te4nosta , popritakah q okolo 0,6 litra samo pompata. Zatova v skoro vreme otvarqm pompata i iz4itvam i podmenqm ako ima nujda nqkoja 4ast. Shte pi6a za rezulatata.



Тема Re: Imam nqkakvi idei [re: marsov]  
АвторGeSak (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 14:57



Преди години имах същия проблем - разглабяш спирачната помпа,там има една гумичка с 4 дупки на нея,купуваш си я за 0,50 ст. и я сменяш,
п.п.Така и така си я разглобил смени всички гумички на помпта...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.