Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 26.05.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Да не се чудите защо тука никой не пише...нови  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано04.02.05 21:37



Тука никой не пише щото цялата банда вече сме в другия форум (така и е редно да направим за да не сме зависими от дир.бг).
Сега сме все още на стария адрес

, но от другата седмица вече сме на новия платен домейн и хостинг с нелимитиран трафик.
Адресът ще бъде оповестен след няколко дни.



2T Racing Team StZ

Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lvaka]  
Автор mi® (Четящ :-))
Публикувано05.02.05 10:06




Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/power/public_html/forum/language/lang_bulgarian/lang_main.php:1016) in /home/power/public_html/forum/includes/page_header.php on line 495

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/power/public_html/forum/language/lang_bulgarian/lang_main.php:1016) in /home/power/public_html/forum/includes/page_header.php on line 497

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/power/public_html/forum/language/lang_bulgarian/lang_main.php:1016) in /home/power/public_html/forum/includes/page_header.php on line 498

Това ми показа преди малко от

адрес

Бай Мангау много мрази тарикати...

Редактирано от mi® на 05.02.05 10:11.



Тема Re: Готово е!нови [re: mi®]  
Автор Gemar (2 Fast 2 Stroke)
Публикувано05.02.05 19:19



Съжалявам.... уцелил си моментът на прехвърлянето на базата данни и докато модифицирах някой неща по скрипта имаше такива ексцесии .

Вече официално сме на



Все пак животът е прекрасен, като се вземе в предвид безплатната обиколка около Слънцето

Тема Re: Готово е!нови [re: Gemar]  
Автор mi® (Четящ :-))
Публикувано06.02.05 18:58



То на глупак всичко се случва

Бай Мангау много мрази тeрикати...


Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lvaka]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано07.02.05 16:27



Найстина - вече сериозно започнах да се притеснявам :)
кажете после новия адрес - напишете го и в секциата на ladaclub-bg.com/forum



Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: Mapтo]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано07.02.05 16:54



Новият адрес е



Вече съм го написал и във новия форум на лада.





2T Racing Team StZ

Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lvaka]  
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано08.02.05 14:02



Ама има още дълго да наобикаляме насам като заблудени куршуми, да не би някой да е написал нещо, а ние да изпуснем

THE OLD CAR IS NOT A DEAD CAR!!!


Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише... [re: kalo76]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано08.02.05 17:07



Хехе ми то по тая логика и Рено и БМВ и Лада и всички други клубове които се изнесоха оттук да идват да четат да не би някой заблуден да е написал нещо.



2T Racing Team StZ

Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lvaka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 19:49



bre bre bre :) golqmo drapane beshe Ivaka da stane moderatorche nekade :) i stana - ko mu puka, che razcepi horata. be ti da ne si woenen neshto? a? feldfebelche maj?? :-)s mania za welichie.



Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: az]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано08.02.05 22:06



Хехе драпане - тогава ми разбиха илюзиите отвсякъде и съм много благодарен на Тото че ме направи админ в новия форум и то без да съм му искал.Просто беше вид дискриминация Вартбургджиите да нямат "човек отгоре" дет се вика.Разцепване няма - крайно време е да станем НЕЗАВИСИМИ!
Да военен съм - кадрови войник, мания за величие никога не съм имал,просто исках справедливост.

А тебе въобще не те знам кой си, от кой клуб идваш и откъде знаеш толкова - не ме и интересува.



2T Racing Team StZ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.