Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 17.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ивака, по-кротко с епитетите и с меренетонови [re: lvaka]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано13.02.05 00:25



То се отнася и до останалите, но до тебе - най-вече, тъй като си заявил претенции (виж по-долу). Персоналните обиди, закани и ругатни и сквернословия от всякакъв вид -

, а в този клуб, ако изобщо пишете, ще пишете за автомобили и свързани с тях неща.

Колкото до клуба и защо никой не пише, ако така ще пишеш, по-добре не си прави труда. Няма лошо в другия форум, аз съм първият дето ще каже че дира има недостатъци, и ако другия форум е съдържателен и полезен - евала. Не замърсявайте обаче този.

Модераторски функции няма да ти предостави никой, който е видял творчеството ти в тази тема, вЕрвай ми, както и в някои по-предишни. Можеш да пуснеш един гугъл за думичките Netiquette и Forum moderation и ще ти стане съвсем ясно защо, вместо да се сърдиш на мен или на администрацията на Дир. Нищо от това не значи и че трябва да се държиш на уволнение.

За армията, поделението, военните и други житейски работи, ще ти кажа че знам за трима от форума с по-висок чин от твоя, а за връзките, житейския опит и авторитета ще те оставя да прецениш сам. Ето ти и една приказка:

Един фермер от Охайо се спасил по чудо от голямо наводнение и приживе досадил на всички с разказа си как се е спасил в голямото наводнение в Охайо през еди-коя си година. Отишъл в рая, и от дума на дума помолил св. Петър да уреди да се съберат всички, за да им разкаже тази история. Той му отвърнал:
- Пич, ще го уредя това нещо, тука е рай все пак, но имай предвид, че и Ной ще дойде заедно с другите.

there is no spoo^H^H^H^Hfork()

Редактирано от Яceн на 13.02.05 00:32.



Тема ти,нови [re: az]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано13.02.05 00:29



що не прочетеш какво съм написал на Ивака? То и за останалите се отнася. Никой не е разцепен, щяха да пишат по вестниците.

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lvaka]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано14.02.05 10:11



пич, не те познавам - обаче това беше много ЖАЛКО изявление....

пази си нервите, щото правиш лошо впечатление



Тема И аз да се изкажанови [re: lvaka]  
Автор Toshko (луд)
Публикувано15.02.05 14:12



Та значи навремето просто нашега направих другия форум. От посещенията ми тук бях разбрал, че Ivaka е най-активен на тази тема и затова му предложих ако му се занимава да се опита да развие форума който направих, та ако излезе нещо хубаво от него да е в плюс на феновете на трабант и вартбург. Е както виждате вече доста се разви така, че аз лично не съжалявам за нищо. На който му харесва го посещава.
А сега за качеството: Поради финансови затруднения се наложи да прехвърлим форума на сървар който не е свързан с BG Peering-а и затова на доста народ им се отваря бавно, но според мен трябва да се сърдим на интернет доставчиците.
Сега в София наистина чакам с минути да се отвори, но просто тук е такъв интернета. В Пазарджик си върви така както и дир-а.
Според мен няма смисал да се спори на темата кой в кой форум да влиза. Различни хора - различни идеали. Просто не си го изкарвайте на Ivaka. Според мен ако някой много го дразни новия форум по-добре на мен да си го изкара. Аз съм по-виновен.



Тема Re: И аз да се изкажанови [re: Toshko]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано16.02.05 14:38



абе не мина ли тоя комунистически синдром да се търси "КОЙ Е ВИНОВЕН"... вместо да се оправят нещата



Тема Re: И аз да се изкажанови [re: lansky]  
Автор Toshko (луд)
Публикувано16.02.05 16:27



Няма нищо лошо да оправим положението, но как?



Тема Хохохо, комунистически синдром -нови [re: lansky]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано20.02.05 10:55



ти бил ли си на оперативка в отдел на голяма фирма, независимо дали хората някога са живяли в Соц страна - мила картинка

there is no spoo^H^H^H^Hfork()



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.