Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 23.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lvaka]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано09.02.05 14:31



и кому беше необходим тоя нов клуб .... аз ще си чета тук, който иска да се мести.....



Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lansky]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано09.02.05 18:36



Ми беше необходим за да не сме зависими то някакъв си дир, да сме самостоятелни, да имаме собствен адрес,по бърз достъп и по готин интерфейс.

Ти си чети тук - губим един, но има много хора дето предпочитат другия форум демек печелим повече.

IRC канала е #2T_power , форума е www.2tpower.com и на стикерите ще пише това, а не някакъв шибан дълъг и безмислен адрес какъвто е http://clubs.dir.bg/newreply.php?Cat=168&Board=trabant



2T Racing Team StZ

Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lvaka]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано10.02.05 10:02



относно това дали другият форум е по удобен - може доста да поспорим..... но не виждам смисъл.... а в какво се състои НЕЗАВИСИМОСТТА ВИ, САМОСТОЯТЕЛНОСТТА ВИ, СОБСТВЕНИЯ АДРЕС, (за достъпа пак не искам да коментирам......троша си главата с някво надсвирване в момента и точно заради достъпа не ми се чете вече дори как се развива......)

но както казват братята братушки.... на вкус и цвят....



Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lansky]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 23:45



opredeleno ne e po-udoben - daje e grozen i adski neudoben za 4etene. ama si4ko zapo4na ot tova, 4e feldfebel4eto (ivaka-divaka) mu se priiska da komandari drugite. moderator4e mu se doiskalo da e. ama toj zavaliqta ne znae dori kakvo e tova moderator. misli si, 4e e samo kato da e na4alnik na ostanalite. qvno ima da izbiva kompleksi nekakvi mom4eto nali e voenen. qvno mnogo go komandvat tam, ta iska i toj da e na4alni4e nekakvo, pa makar i virtualno vij v drugiq "forum" - navsqkade vse divaka e moderator - baq kompleksi qvno ima za izbivane hlapeto kato nema drugo s kakvo da se proqvi v jivota - na4alni4e mu se stava. be - nali znae6 - pazi boje, slqo da progleda



Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: az]  
Автор tarantula_ltd (Theraphosa)
Публикувано11.02.05 18:35



то пък като е голям келипир да си модератор......

Редактирано от tarantula_ltd на 11.02.05 18:36.



Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: az]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано11.02.05 20:25



Като ти е грозен никои не те кара да влизаш там.

А аз там съм не само модератор ами и администратор

АРЕ КОЙ НЕ МУ АРЕСВА ДА МИ БАРА УЯ.



2T Racing Team StZ

Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: tarantula_ltd]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 23:56



idi go obiasni towa na feldfebel4eto 6toto toj drapa da e na4alni4ence, maj ima da izbiva kompleksi dosta ama to si mu li4i po ezika, kojto darji - prostaka navsqkade si e prostak. a divaka si pokazva prostotiqta postoqnno. ma kakavo da o4akva 4ovek ot voenen - te tam sabirat oniq, deto za ni6to svqstno ne stavat, izmeta, demek



Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: lvaka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 23:59



ej, prostako voenen pone malko si krij prostotiqta pred horata - tuk ne vlizat samo 6apkarite typi

hajde, saas zdrave, i dano maaaaaalko pone poumnee6, 6toto to prostotiqta ne se lekuva

a za da te bara nqkoj nqkade, parvo trqbva da moje da GO nameri a ne si nosq lupata

voenen debil



Тема vijte super trabant-tuningнови [re: az]  
Авторtraby (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 18:48



http://free.bol.bg/traby



Тема Re: Да не се чудите защо тука никой не пише...нови [re: az]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано12.02.05 21:35



Простак ставам когато ме изнервят, но тези от тук които ме познават лично и по специално групата от стара загора мисля че лоша дума за мен не могат да кажат.

Олигофрените смятат че всички шапкари са простаци,алкохолици и незнам си какви още - да има и такива, но има и невероятно свестни.

И не ми викай военен дебил щото ако те набарам някъде жестоко ще съжаляваш.

Комплекси не избивам, кой каквото иска това да си мисли.
Факт е че едно време когато дето са вика почти бях станал втори модератор тук бях леко прецакан ма си казах "ебал съм му майката голяма работа" сега и да искат да ме правят модератор тука - НЕ ЩА!
В другия форум си ми е много голям кеф освен това много хора го предпочитат.

Мисли си каквото искаш само недей ми приказва колко съм прост и тъп след като не ме познаваш.

И не ми викай "фелдфебелче", вярно е има много хора в поделението които са над мен, но да ме командват - не и знаеш ли защо? - Защото си върша работата,слушам и изпълнявам.
А колко връзки имам в армията като цяло и още повече в поделението в което служа просто няма да ти обяснявам - на който е трябвало съм казал.

Айде със здраве простако прост няма да се занимавам повече с теб защото си ми доста под интелектуалното ниво.
Ако имаш някакъв проблем можем на живо да го разрешим и да си разчистим сметките.Това на никой не го отказвам - странно защо който ме познава не иска да има проблеми с мен



2T Racing Team StZ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.