Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 15.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Тема ??? za volanaнови  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано15.06.04 19:07



Ta sled kato smenqm v momenta 6arniri i nakrainici a volana be6e malko zavit na dqsno za da se dvija po prava posoka a az iskam da go izpravq i tyi kato kato otida na regulirovka na prednicata tam nqma da mi go izpravqt trqbva az da se zanimavamTa vyprosa mi e:

Reguliraneto stava 4rez vyrtene na kormilnite nakrainici nali ili ima i druga regulirovka?

Namislil sym da izpravq volana taka kakto trqbva da byde i da po4na da razvivam/navivam nakrainicite dokato gumite ne se izpravqt i posle vednaga na regulirovka na stend nali?

Stariq 353W be

Редактирано от Kefo на 15.06.04 19:12.



Тема Re: ??? za volanaнови [re: Kefo]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано15.06.04 22:57



Би трябвало при регулировка на предницата да ти направят точната сходимост на колелата, при изправен волан. Поне на мен досега все са ми докарвали волана до нормално положение, без аз нищо да пипам преди/след това.

__________________
Насилието е последната възможност на некомпетентния. А. Азимов


Тема Re: ??? za volanaнови [re: walkman™]  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано16.06.04 00:35



Mi de da znam.Posledniq pyt mi go ostaviha taka leko kilnat na dqsno

Stariq 353W be


Тема Re: ??? za volanaнови [re: Kefo]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано16.06.04 13:08



Много ясно, на тъпаците ако не им кажеш да го изправят нали се сещаш, че хич не им пука как трябва да е ..........................

Enjoy the True Spirit


Тема Re: ??? za volana [re: Mapтo]  
АвторTooSexY (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 00:12



Mislia 4e mojesh da si izpravish volana ot vtulkata koiato e okolo kormilnia prut to4no kadeto vliza v kormilnata kutia mislia 4e mojesh da izvadish pruta da si izpravish volana i pak da go mushnesh no pri tova polojenie triabva da proverish dali kolata ne zaviva pove4e v ednata posoka otkolkoto v drugata ..ako ne stane ima kaji na oneia tapaci stendajiite 4e nema da im platish dokato ne ti izpravat volana ..kasmet !



Тема Re: ??? za volanaнови [re: Kefo]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано20.06.04 17:46



Не волана ти е крив а гумите.Регулирай двете щанги на секторната да вървят на равно а не да завива на единия край повече.Не знам твойта секторна ква е ама 100% е различна от мойта понеже моя модел е със секторна от Фолксваген.



Тема Re:Всичко вече...нови [re: lvaka]  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано21.06.04 11:29



е наред.Изправих си го аз колкото можах след което отидох да го регулират и след като обиколих половин София щото никъде нямат данни за него да ми регулират сходимостта отидох в сервиз Изток и го оправиха за 5 минути.Даже и гаранция ми дадоха за услугата

Сега съм с нова предница,нови галошки и вози много меко и тихо.По дупките въобще не се чува да тропне нещо

Stariq 353W be



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.