Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 15.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Съборче-Лада, Трабант, Вартбург, Москвич, Шкоданови  
Автор Frysco (капут!)
Публикувано27.04.04 22:20



23 Май -Пловдив, мястото ще бъде доуточнено скоро, реда на събора също.
Поканени са фенове и протежатели на автомобили:Лада, Москвич, Шкода, Вартбург, Трабант и Запорожец.
Това е първата запланувана като по-масова среща, призоваваме всички любители на тези автомобили, както и на сладката дума и студената бира изпита край двигатели с вътрешно горене да заповядат за да си направиме купона.
Към колегите от Пловдив се обръщам с молба за помощ при организацията на срещата.
0889 640185 Радослав.333863497 Ай Си Кю



Тема Re: Съборче-Лада, Трабант, Вартбург, Москвич, Шкоданови [re: Frysco]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано28.04.04 09:30



егати - тея с ладите добре, тея с москвичите ще се разорят докато стигнат до пловдив..... а като се сетя ква ще ми стане главата с трабанта дотам и направо се отказвам въпреки че съм от пловдив



Тема Re: Съборче-Лада, Трабант, Вартбург, Москвич, Шкоданови [re: lansky]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано29.04.04 00:14



Незнам как да разбирам това за разоряването ,но все пак 6те ти кажа някои работи.
Москвича по принцип е по икономичен от Ладата. Тва го запомни.

После моя 2140 хар4и 7 на 100 бензин пр средна скорост 80км/ч .А става въпрос и за А-92Н

Така ,че не приказваи глупости ,ако сравняваме каталожни данни за разхор на 2140 и 2103 и да си улигофрен 6те види6 кое харчи по-малко .

За сре6тата ,няма да коментирам ,просто бих помолил Фриско да я отложим на 5 юни, защото москвичистите по принцип плануваме да се събираме в Пловдив именно тогава ,ине4е за 23, колата ми няма да е готова...




Тема Re: Съборче-Лада, Трабант, Вартбург, Москвич, Шкоданови [re: lvan4O]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано29.04.04 09:42



трябва да си олигофрен да напишеш "при средна скорост 80км ми харчи 7 на сто"......... \извънградско ли караш с 80...... трабанта ми върви повече егати\

не знам точно от къде да захвана да ти обяснявам - от физиката, от математиката, или детската градина където учат децата да не говорят наизуст.......

а каталожните данни от коя година са ти ........ щото моя трабант по каталожни данни трябва да харчи 6/100 ..... ама сега на 7 -7.5 градско му се радвам .... щото горкия е на 15 години вече..... и отдавна не гледа кво са писали в каталога за него...... знам ли - москвичите може да са друга работа - тях годините да не ги бъркат......може и каталози скоро да са им издавали....




Тема Re: Съборче-Лада, Трабант, Вартбург, Москвич, Шкоданови [re: lvan4O]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано29.04.04 09:50



иначе червения москвич изглежда много добре - все си мислех, че най добре изглеждащия в момента москвич е на тъста ми.... щото я мине 1000-1500 км на година - я не, а се гледа като писано яйце.... но и твоя ако е на оригинална боя изглежда добре



Тема Re: Съборче-Лада, Трабант, Вартбург, Москвич, Шкоданови [re: Frysco]  
Автор Frysco (капут!)
Публикувано16.05.04 12:43



Странно ниска популярност в този клуб, но нищо, все пак ще напиша плана а ако някой реши да идва е добре дошъл.
Значи окончателния вариант е такъв:В 9 часа се събираме софиянци на паркинга на метро на цариградско.Потегляме в редички по двама към Пловдив.Там ще ни чакат колегите от 11 до 12 часа на паркинга на стадион Пловдив и после като се насъбереме се отправяме на кратка разходка в планината.



Тема Много ясно, че е нисканови [re: Frysco]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано16.05.04 13:44



Въобще не е съобразена с хората които завършват средното си образование тази година и е сложена точно по баловете около 24-ти Май. А в нашия клуб 60% от членовете попадат точно в тази категория. А и разходите за приготовленията също са много. Аз миналата година бях пръснал над 500лв. за да си направя бала.

Сигнатурата ще ми е 601Sport
Пък може и без нея


Тема Re: Много ясно, че е нисканови [re: Gemar]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано16.05.04 14:50



Аре бе вие за един бал ли сте - важна е срещата

Еххх, моя кога ли ще дойде............................

Enjoy the True Spirit


Тема Re: Много ясно, че е нисканови [re: Mapтo]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано16.05.04 17:16



Ама бала е един път в живота,пък сбирки много още ще има.



Тема Re: Много ясно, че е нисканови [re: lvaka]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано16.05.04 18:02



И КОЙ точно има бал на 23-и а? Нещо не ми е ясно ?!?

Enjoy the True Spirit



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.