Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 28.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема V kolko dylboka vodaнови  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано30.04.04 22:41



moje da gazi hansa 4e me vikat na of roud drugata sedmica i da ne vzema da se izloja tam da mi izgasne i da me teglqt ot rekata?

Stariq 353W be


Тема Re: Ами сам преценинови [re: Kefo]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано03.05.04 15:48



Много е важно делкото да остане сухо и кабелите на свещите също. Въпреки, че аз на Трабанта му мия двигателя с маркуча и след това си пале от раз!

Сигнатурата ще ми е 601Sport
Пък може и без нея


Тема Re: Ами сам преценинови [re: Gemar]  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано03.05.04 20:49



Mi az predpolagam 4e 6e doide vodata do nivoto na faroveteta zna4i da zalepq kapa4nata na 4uk4etata sas silikon i da se molq da ne me izloji

Stariq 353W be


Тема Re: Ами сам преценинови [re: Kefo]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано03.05.04 22:06



kade 6te si na off road be?6tot nie sme na istinsko sustezanie.ako ima ot varna ili v blizosta da kazva da doide da gleda istinata

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема Re: Уплътнението...нови [re: Kefo]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано03.05.04 22:55



...мисля, че ще е достатъчно. Не знам делкото откъм вала дали е уплътнено. Съмнявам се откъм вала да не проникне вода. Просто не съм го разглеждал обстойно. Делкото на Трабанта е по-добре уплътнено ми се струва...може би защото е много ниско долу.!? Иначе капачката можеш да я уплътниш по някакъв начин. Също така и кабела към бобините трябва да е здрав и да е уплътнен на мястото на влизане в делкото. Иначе кабелите на свещите са високо и би трябвало да са добре уплътнени. Освен вода в запалителната система, друго което може да изгаси дигателя е вода в карбуратора. Но на Вартбурга карбуратора поне му е високо.

Сигнатурата ще ми е 601Sport
Пък може и без нея


Тема Re: Po Pan4arevskite 4ukari....нови [re: DJ_DAVEL]  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано04.05.04 12:31



ma na6to 6e e inprovizirano.6e testvame ma6inite posle 6e sedneme na skara,bira malko da hapneme,piineme i takaDa si napraime kefa i razbirase da pokaja realnite vyzmojnosti na hansa de

Stariq 353W be


Тема Re: Уплътнението...нови [re: Gemar]  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано04.05.04 12:39



Kato kazva6 delko ima6 v predvid plo4kata s 4uk4etata nali?

Nubinite i lulite sa mnogo dibre izolirani taka 4e tam nqma da imam problem.Samo 6e lepna kapa4kata na 4uk4etata sas silikon i 6e udara edna molitva predi vlizane v rekata

Stariq 353W be


Тема Re: Бански и джапанки...нови [re: Kefo]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано04.05.04 17:11



...ще ти трябват май, защото уплъненията на вратите ще пропускат вода, а ако не от тях, то през педалите ще влиза. А кутията с делкото я уплътни и откъм картера на двигателя за всеки случай. Нея уплътниш ли - и вода в купето да имаш, няма да угасне.

Сигнатурата ще ми е 601Sport
Пък може и без нея


Тема Re: Po Pan4arevskite 4ukari....нови [re: Kefo]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано04.05.04 18:52



koga 6te go pravite.da doida i az!ni6to 4e 6te sum s djipa ama tamun 6te probvam gumite!

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема Re: Бански и джапанки...нови [re: Gemar]  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано04.05.04 21:02



Aaa obmislil sam i tva.Svalqm dynkite i po bokserki 6e japam s obuvkite

Voda 6e nahlue ot vsqkyde ta nqma da se pla6a

Stariq 353W be



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.