Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 30.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 2Т-резачканови  
Автор;-) (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 22:54



Върти ми се из главата щура идея:
Да направим с общи усилия една 2Т резачка, която да покаже силата на нашите мотори. Трябват ни:
1. 2 бр. Варбургови двигатели.
2. Добра скоросна кутия и здрави полуоски.
3. Тръби за шаси.
4. Помещение.
5. Желание.
6. Бира.
==============
Два мотора от Варга иват невероятни данни. Навримито ги комбинираха в бъгитата със скоростна кутия от Шкода или ЗАЗ. Демаражът беше невероятен ...
Какво ще кажете?



Тема Ами точно денови [re: ;-)]  
Автор Joy_Rider (s MrUzNa GaS)
Публикувано24.04.04 01:32



Аз това ще правя на Trabant-а му слагам двигател от Wart-353.1 че е по-мощен.Към това вървят и предни дискови спирачки от Golf-1 СТИГА БИРА ДА ИМА!!!



Тема Re: Ами точно денови [re: Joy_Rider]  
Автор Jogo (i kvo)
Публикувано24.04.04 10:31



Идеята ти е супер, но като гледам само старозагорската група, ще може да се организира щото сме пръснати доста из бг.

Курвата си е курва, не я търси, тя сама ще се обади


Тема Re: Ами точно денови [re: Jogo]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано27.04.04 22:17



щото ние от СтЗ сме най големите изруди(в софия сте доста хора,ама доколкото знам не си правите сбирки...)само ни трябват гореописаните неща и сме готови за действие.

Доколкото разбрах идеята е да се направи бъги с два двигателя от варга нали?

С добри изчисления и прецизна работа може да стане нещо....баси направо не мога да си представя за кво става въпрос.



Тема Re: Ами точно денови [re: lvaka]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано27.04.04 22:22



abe bez da se obijdate ama vie ste amatiori!poznavam edni pi4ove ot edno selo do sofia!te sa si napravili bugi ot trabi i se kefqt qko!Na edno sustezanie doidoha i praviha 6ou!bigito si e THE BEST stra6no vurvi!taka4e vreme e da se stegnete!stiga samo ste remontirali!

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема Re: Съгласен съмнови [re: lvaka]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано27.04.04 22:51



Ще се сберем да го направим - няма проблеми. На мен заваряването, шлосерството и стругарството са ми задължителни предмети в Техническия Университет.

Сигнатурата ще ми е 601Sport
Пък може и без нея


Тема Re: А бе пич...нови [re: DJ_DAVEL]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано27.04.04 23:00



...аз викам да ги оставим тия Трабантови двигатели и да направим едно бъги от 12 цилиндров, V-образен двигател. Какво ще кажеш. Стани само спонсор и го правим. Може да пратиш парите на сметката ми: Банка ОББ (100234253/б.код: 3423525454). Прати парите и го почваме.

Сигнатурата ще ми е 601Sport
Пък може и без нея


Тема Re: А бе пич...нови [re: Gemar]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано28.04.04 17:59



abe mom4e ti kakvo misli6 4e onia sa slojili golqmi pari v nego a!te sa si napravili si4ko i im e izleznalo po evtino ot kolkoto da si pravqt kolite!taka4e ne se pravete!prosto vuprosa e ideqta!vie govorite samo za remont i lek tuning napravete ne6to neveroiatno be!

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема Re: А бе пич...нови [re: Gemar]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано28.04.04 22:46



a ako stava na vupros za sponsorstvo!ne bih otkazal edna pa4ka 2000lv!za novi gumeta!

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема Мотор с кошнови [re: lvaka]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано01.05.04 10:16



В състезанията в дисциплината "мотор с кош" в Пловдив /в жк Тракия/ съм гледал такова чудо с два куплирани двигателя на Вартбург.Шестцилиндров звяр!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.