Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 05.07.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Балканис шофьориснови  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано23.03.04 12:38



Не знам дали сте я чели тази статия, но ето я все пак:

Значи да обобщим... Индивиди от вида balkanis shofioris =)

Срещат се в много разновидности. Обща черта на всичките са високия интелект, неземната красота =)

Не използват предпазни колани, явно страдат от някаква болест защото винаги седят изкривени на една страна =)

един от подвидовете клати главата си в такт с музиката (balkanis shofioris hip-hopis =). друг от подвидовете се кълчи целия, от което се клати цялата кола. би могло да е от това че го хапят въшките и бълхите =) (това е подвида chalgaris) =) отличават се със специални шофьорски умения и особен начин на каране познат в други среди като газ-спирачка или "тате е собственик на нефтохима и на няколко сервиза". не спазват знаци и светофари (тате има и застрахователна компания). изключение прави спирането на червено за да може да "се бегат" с някой =) тръгват с много газ и въртене на гуми (което не прави тръгването по-бързо =), все пак гумите се загряват и след това колата има по-добър грип... до следващия светофар на 50 метра ;) често се срещат в превозни средства от типа BMW 311d =)) по-често в "M" 3-ки или 5-ци ;) Ако не знаете в българия има най-много бмв-та "М" на глава от населението... също така се срещат в каручки тип Опел Kadet. да не забравяме култовия Vw Golf 1,2,3,4,5 и 6 ;) неизменно GTI ! :) със спортна чистачка боядисана в жълто (добавя 10 към конските сили =) боядисани в червено задни барабани.... ооопс ;) барабани ли казах =) е нищо де... нали са в червено... най-бързите коли от тази серия имат светещи в лилаво пръскачки, а някои неонова лампа свалена от някой подлез под купето ;)

лепенките биват "Бог ми е навигатор", "много опасен а може би луд", "ти гониш" и култовата "... и аз твоята" ;)

цяла допълнителна статия е необходима за вида джагалис =) който обикновено кара ВАЗ 2101 =) предното стъкло трябва цялото да е в стотинки (помните ли икарусите от едно време ? =) махащата ръчичка на която пръстите са изкривени със запалка така че само средния да стърчи ? :) зарчето отгоре на скоростния лост... нещо ново е ароматизатора със снимка на Глория ;))) (а видях и един със Исус ;)

за външния им вид се изписа достатъчно, но стандартно явно остава потник, къси гащи и джапанки (може и с чорапи). в студено време анцунг (abibass примерно ;) прогорен от цигара ;) и пак джапанки.

интересно е, че мобифона не влиза в цялата тази красота ... макар че съм виждал такъв "фен" да се опитва да прави ляв завой с кафе в едната ръка и мобифон в другата :Р

щях да забравя едно странно физично явление =) свързано със скоростта на светлината и звука... =) най-често се забелязва на светофар, когато подобен индивид е зад теб... обикновено чуваш настоятелен клаксон и секунда след това виждаш как светофара светва жълто ;)

голяма част от тях смятат че физичните закони на важат, докато си в автомобила (особено ако той е Mercedes, BMW, VW) - за справка - последната (а понякога и първата) страница на "нощен труп" =)

също така съм забелязал че всъщност те не могат да карат другаде освен по право шосе (и там понякога криволичат, но то е от друго)... за справка - който и да е път излизащ от софия в която и да е посока - на равни интервали около пътя има цветенца по дърветата, паметници със снимки и т.н. - какво да се прави - естествен подбор...

замалко да забравя, че седалките винаги са Rucaro, а ауспухът е Remus =)

Сигнатурата ще ми е 601s
Пък може и без нея


Тема абе и други има.нови [re: Gemar]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано23.03.04 15:01



ама не ми се пише още един трактат.

Remus е за по-богатите. На другите се полага дупка от оксижен или корозия по тръбата.

remember, there is no fork()


Тема Re: Балканис шофьориснови [re: Gemar]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано23.03.04 16:44



Много яка статия,скъсах се да се смея.



Тема Освен, че е яка...нови [re: lvaka]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано23.03.04 18:35



...е и много вярна. Около нас е бъкано с balkanis shofioris.

Сигнатурата ще ми е 601s
Пък може и без нея


Тема Re: Освен, че е яка...нови [re: Gemar]  
Автор Joy_Rider (ilegal driver)
Публикувано23.03.04 18:38



Вярно е!!!

Trabi 1.1 RS Tuning


Тема Re: Освен, че е яка...нови [re: Gemar]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано23.03.04 22:57



Кво да се прави - манталитет балкански



Тема има само едно мрачно заключение -нови [re: Gemar]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано23.03.04 23:22



шофьорската кретения изглежда да е позната в световен мащаб. Нито лепенките, нито усилвателите по 300 вата, нито резонаторите за ауспух, нито цялото явление VW Golf са български изобретения. Чалгата и мутрите просто имат местни видове навсякъде. Не мога да си представя че в другите страни същите средства се ползват съгласно местните пътни регулации. Те са направени за да пречат на околните.

Отдавна острелвам голфове, но истинското ми желание е кретените дето карат "заради звука" да бъдат задължени с ГТП през 2 месеца.

remember, there is no fork()


Тема Много си правнови [re: Яceн]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано24.03.04 12:40



Всички тия декорации по колите идват от чужбина и не са наше производство. Остава въпросът дали човек би се поддал да си накичи колата с безброй глупости, само защото "всички" си ги слагат или ще си направи колата с вкус без да се влияе от наложените му "клишета" по магазините.

Сигнатурата ще ми е 601s
Пък може и без нея


Тема Абе Д'генови [re: Gemar]  
Автор Jogo (i kvo)
Публикувано24.03.04 13:03



Кво са ви виновни голф-овете че се тях нападате, както има простаци с голф така има и с лада, бмв и секви други бараки. Все едно като минете от някъде ви е приятно да ви викат картони, или пръдливи хансове.

Курвата си е курва, не я търси, тя сама ще се обади


Тема Не става въпрос за Golf-овенови [re: Jogo]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано24.03.04 14:14



Става дума за вида balkanis shofioris. Просто е факт, че повечко шофьорите от този вид карат Golf.

Сигнатурата ще ми е 601s
Пък може и без нея



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.