Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 26.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Стикери за клубанови  
Автор RED353wTT (луд фен)
Публикувано02.02.04 20:20



Момчета дайте да си направиме и ние стикери на клуба , но нека бъдат отделно Трабант и Вартбург или ако искате заедно но кажете си мнението и вие де .Колко ли пара ще струва някой знае ли има ли възможност някои да ги направи?



Wartburg353w forever !!!



Тема Re: Не е скъпонови [re: RED353wTT]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано02.02.04 21:58



Аз съм мислил по въпроса, но нямам идея как да изглеждат. Сега като ми мине сесията и можем да се захванем няколко човека да направим нещо по въпроса. Стикерите излизат по 1,50лв. - 2лв. някъде, май? Например аз и Ivaka бихме могли да се захванем (е, ако той е съгласен де).

Сигнатурата ще ми е 601s
Пък може и без нея


Тема Re: Не е скъпонови [re: Gemar]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано02.02.04 22:03



Подкрепям напълно тази идея и съм съгласен със Gemar да разучим как стоят нещата със цени и т.н. Но нека първо и останалите членове на клуба дадат мнение.



Тема Re: Давайте мнениянови [re: lvaka]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано02.02.04 22:08



Покажете някакви стикери на други клубове и ще изработя същите. Трябва само да проучим къде ще ги разпечатат и почваме да разпращаме по пощата лепенки на клубарите.
Моето мнение е да са общи лепенките. Все пак сме се събрали в един клуб и си правим сбирките смесено.

Сигнатурата ще ми е 601s
Пък може и без нея


Тема Re: Давайте мнениянови [re: Gemar]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано02.02.04 23:06



И аз мисля да вземем "макет" от някой друг клуб,в смисъл не да крадем идеи а да имаме някаква основа все пак.И аз мисля че ще е по добре да са общи стикерите.Например надписа да бъде "Trabant & Wartburg Fan Club BG" ... или нещо такова.



Тема Re: Давайте мнениянови [re: lvaka]  
Автор r5gtr (Cagla)
Публикувано03.02.04 00:22



мога да питам колегата от нашия форум дето ни прави стикерите. излезнаха по 50стотинки единия.
ето ви примери как изглеждаха нашите
вариянт едно:


този изглежда добре така, но черното после като се сложи на прозореца не се вижда, затова имаше втора партида, вече с новия сайт и форум.

тука вече белите букви контрастират добре с джама и се виждат.
отделно ние се наговорихме да си ги слагаме на точно определени места,така че като се засечеш с някое друго ренде да можем да се разпознаваме.

[image]http://www.bilgalleri.dk/uploads/user_6518.jpg?302883[/image]

Тема aide da gi pravimнови [re: r5gtr]  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано03.02.04 09:49



seki koito ima ideia da spodelia i se 6te izmudrim ne6to:)))

Защо да пием и да караме, като можем да пушим и да ЛетиМ.


Тема Re: aide da gi pravimнови [re: napu6elix]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано03.02.04 10:32



Ami az misleh da sa otdelno 6toto emblemite na kolite ni sa razli4ni no 6tom vsi4ki ste za ob6ti moje stikera da se sastoi ot edin krag v nego edin po-malak i m/y dvata da pi6e Trabant@Wartburg fan klub tova otgore apak otdolu nqkakav adres na sait makar 4e nqmame otdelen klub osven toziA pak po sredata nqkakva emblema ili trabant i wartburg snimani edin do dryg ili ne6to ot sorta na tova deto izliza pod mneniqta mi!



Тема Re: Логото на Вартбургнови [re: 353W]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано03.02.04 11:23



Проблема е, че Вартбург нямат точно обособено лого, а ако сложим само на Трабант няма да върви за смесен клуб. Може ли някой от другите клубове да проучи на какво са си правили стикерите? Аз имам добри познания по Photoshop и CorelDRAW и смятам че са правени с една от двете програми.

Друг клуб нямаме да напишем като сайт на стикера, но можем да опоменем IRC канала #2t_power.

Сигнатурата ще ми е 601s
Пък може и без нея

Редактирано от Gemar на 03.02.04 11:28.



Тема Re: aide da gi pravimнови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано03.02.04 13:08



Най лесното е да направим два различни стикера за двете марки.Съответно Trabant Club BUlgaria и Wartburg Club Bulgaria.Но все пак още трябва да се помисли по въпроса.

И за вартбургжиите - в момента се разработва сайт на фен клуба.Вече има записани към 10 човека.Адреса ще бъде www.club-wartburg.hit.bg но все още не работи.Предполагам до 2 месеца сайта ще е налице.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.