Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 29.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Логото на Вартбургнови [re: Gemar]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано03.02.04 15:15



Стикерите се правят на Corel Draw и после директно се дават на печатницата - препоръчително размер 1:1 за да не объркат тия нещо там - ако се използва бял цвят се правят на офсетов печат и затова излиза по скъпо от другите цветове. Обикновено не искат за по- малко от 100 бройки да печатат. За цената си е малко пазарлък - зависи къде ще намериш. :))

Enjoy the True Spirit


Тема Re: Стикери за клубанови [re: RED353wTT]  
Автор Tpaби (601S)
Публикувано03.02.04 22:09



Ето една идейка от мен за клуб Трабант:



Малко е аматьорска, ама толкова си мога По принцип идеята ми е стикера да е на прозрачна основа, а надписа Trabant да е в бяло, ама незнам как да го направя, така че хем да е бяло хем да се вижда на тук на белия фон. Това дето пише Club Bulgaria в червено трябва да е шрифта на Trabant, ама нещо не са го докарали съвсем. Ако имате други идеи, слагайте ги тука и да обсъждаме.


'87 601S

Тема Re: Стикери за клубанови [re: Tpaби]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано03.02.04 22:47



Това което си направил(стикера) е просто перфектен според мен,и аз мисля нещо подобно да бъде стикера за клуб Вартбург.



Тема Re: Не е скъпонови [re: lvaka]  
Автор svetlion (ne e iasno)
Публикувано04.02.04 01:36



ivak nie ot moskvich skoro shte imame..



Тема Re: Стикери за клубанови [re: Tpaби]  
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано04.02.04 10:14



Траби, стикера е супер

Предлагам под него да бъде изписано clubs.dir.bg с бели букви - да знаят все още неориентираните фенове къде да ходят

THE OLD CAR IS NOT A DEAD CAR!!!


Тема Re: Стикери за клубанови [re: kalo76]  
Автор Tpaби (601S)
Публикувано04.02.04 12:51



Ето два варианта, където го има clubs.dir.bg. Направих и един на кирилица, защото все пак сме българи. Обаче тая картинка е правена на бял фон и аз нямам представа как ще се направи на прозрачен и буквите да станат бели. Който има представа да помага, моля Също давайте и други идеи.






'87 601S

Тема Още две предложениянови [re: Tpaби]  
Автор Tpaби (601S)
Публикувано04.02.04 14:28







Тук няма емблема, но я има цялата кола. Незнам дали ще ви допаднат, просто ми дойдоха като идейка.


'87 601S

Тема Re: Стикери за клубанови [re: Tpaби]  
Авторbarkof (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 14:30



mi na kva programa gi praish tiq rauti ? az sym rabotil s Photoimpact i tam moje da se napravi prozrachen fon s beli bukvi aa inache tvoita ideq izglejda dosta dobre ;]



Тема Re: Стикери за клубанови [re: barkof]  
Автор Tpaби (601S)
Публикувано04.02.04 14:41



Аз ги правя на Corel PhotoPaint и познавам функциите му на доста любителско ниво Ако някой може да ги направи тези неща на прозрачен фон с каквато и да е програма ще е супер.


'87 601S

Тема Re: За фонанови [re: Tpaби]  
Автор Gemar (Double Vision)
Публикувано04.02.04 17:14



Правиш фона на самостоятелен Layer с различен цвят от бялото, например жълто. После правиш буквите бели и най-накрая изтриваш жълтия фон. В такъв формат представяш файла в издателската къща или там където ще ги печатат.

Сигнатурата ще ми е 601s
Пък може и без нея



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.