Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 16.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Za kolko pari...нови  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано16.12.03 19:02



Iskam da prodam Wartburga na lelq mi... 353 standart, mislq che taka e modelyt. mnogo zapazen e! obache ne znam na kakwa cena "wyrwqt" tezi koli... shte se radwam ako nqkoi me swetne po wyprosa...w dwijenie e i wsichko si mu e ok, samo trqbwa da mu naprawq centrowka...

Писна ми от педераси...


Тема Re: Za kolko pari...нови [re: MAN6]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано16.12.03 20:17



Koq godina e?Na kolko kilometra e s originalna boq li e,kakvi sa my gymite,akomylatora,kakva my e kompresiqta,s novi nomera li e,minal li e GTP za 2004?



Тема Re: Za kolko pari...нови [re: MAN6]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано16.12.03 22:53



Що ше го продаваш бре.Кво не си доволен.

Начи ся за цената - ако е след 86-та година,демек с новата предна маска и преден радиатор,ако боята му има лак все още и нема ръжда,ако двигателя е в добро състояние,ако си минал преглед за 2004та и си му направил гражданска отговорност може да му земеш около 500 лева.Мисля че това е нормална цена.



Тема За 500 лв няма даже ...нови [re: lvaka]  
Автор;-) (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 22:07



да ти дам да се снимаш с Трабито ми



Тема Re: За 500 лв няма даже ...нови [re: ;-)]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано18.12.03 00:09



Ти ако за 500 лева не ми дадеш да си направя една снимка до трабито ти значи си със сериозни психически отклонения.В днешно време няма кой да даде повече от 5-600 лева за вартбург.Просто е неоправдано,освен ако не е 4-тактов.Ако приемем че е с нови номера,платена екотакса,след ремонт на двигател,с идеална боя,с добри гуми,платен данък,минал технически преглед и с платена застраховка,без никакви забележки така да се каже цената може да скочи максимум до 800 лева(даже не съм сигурен дали някой ще ги даде).



Тема Re: За 500 лв няма даже ...нови [re: lvaka]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано18.12.03 00:18



Az pak sam sigyren 4e nikoi nqma da my da de i 500 no da ne go ot4aivam o6e ot na4aloto.



Тема Na men mi davaha 600 lvнови [re: MAN6]  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано18.12.03 11:59



ama sus muzikata i az si smetnah 4e sum dal 250 kinta za novite gumi i akumulatora, 250 kinta za muzikata i o6te dosta ne6ta kato neoni i t.n. i otkazah naistian wartbuzrite imat dosta niski ceni za sujalenie:)))



Тема Re: Na men mi davaha 600 lvнови [re: napu6elix]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано18.12.03 14:09



Abe 6to ne go snima6 da go vidime toq tvoq dzver?



Тема Re: Na men mi davaha 600 lvнови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано18.12.03 18:23



Предполагам napu6elix няма да има нищо против да постна снимки на неговата машина вместо него.







п.с. Викторе,ако имаш нещо против казвай и ша трия мнението.



Тема Re: Na men mi davaha 600 lv [re: lvaka]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано18.12.03 19:09



Tiq pedali mnogo me kefqt a i diska napravo si e zaspal tam.Kato cqlo izglejda mnogo dobre makar i malko o4ykan otstrani.Ama 6to go ima sa6tiq 4e se prodava v mobile.bg?Da ne bi da si re6il da se otarve6 ot nego?

A i ne se vijdat neoni da svetqt.Nqkoq no6tna nqmate li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.