Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 29.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Saedinitel i parno.нови  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано10.12.03 20:55



Re6ix da obob6tq problemite mi v edna tema.

Po4vam parvo sas saedinitelq.Do minalata sedmica otdelq6e gore-doly dobre.Malko nisko no ponosimo.Ot dneska otdelq po4ti gore i da ne kaja golqma dyma ama v po-visoki oboroti po4va i da boksyva.Kakvo moje da my e pak sega i na kakvo se daljat tiq svoevoliq v samoregyliraneto?Kak trqbva da go regyliram v smisal koga trqbva da otdelq?
Drygiq mi problem pak e v tova 4e nemoga i edni gymi da izvartq.Dneska na nqkolko pati davam mnogo gas,pyskam rqzko saedinitelq,izpiskat leko gymite i vednaga se zadavi dvigatelq i nemoje da poeme.Tova dali se dalji na saedinitelq?

Sega vaprosa za parnoto e malko tap.Dneska pak za rabota na dvigatelq za 2-3 minyti pipnax izpyskatelniq kolektor i se oparix koeto me navejda na misalta 4e 6e stane syper parno ako my napravq kojyx i vkarvam vazdyx minava6t pokrai nego.Vaprosa mi e kak da go obviq,s kakva lamarina,kade mogat da mi napravqt takav profil ako az nemoga i kak da vkaram vazdyxa v kypeto taka 4e da dyxa na prednoto staklo i doly na krakata i kakvo da izmislq da smy4e vazdyxa taka 4e da vliza vatre?



Редактирано от 353W на 10.12.03 20:58.



Тема Re: Saedinitel i parno.нови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано10.12.03 21:38



Явно имаш проблем със задвижващия диск.Съединителя трябва да отделя в средата и да е много твърд(характерно за вартбург).А тия експерименти с рязкото пускане,недей да ги правиш много много да не стане некоя беля.

Ся за парното - на състезателни вартбурзи съм виждал че изкарват една дебела тръба от изпускателния колектор която влиза в парното,та си представи кво парно има тва чудо.Схеми за вкарване на въздух много може да се измислят,друг е въпроса колко от тях ще са ефективни.



Тема Re: Saedinitel i parno.нови [re: lvaka]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано10.12.03 21:51



Na men saedinitelq mi e mnogo mek.Natiskam si go s ydovolstvie.Dori e po-mek o ot na kola sas servo.Az obi4am da si tragvam s prisvirvane na gymite i da mi klqka zadnicata rqzko 6toto taka me kefi.

Za parnoto v momenta pravq sxemi i izmislqm kak da go vkaram v kypeto taka 4e i da e xybavo kato se pogledne vatre a ne nqkakva traba vkarana vatre.



Тема Re: Ivak............нови [re: 353W]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано10.12.03 21:58



Zabravix da te pitam.Da pomni6 sly4aino kade e taq kartinka sas sportniq Wartburg s tova parno deto govori6 6toto go gledax nqkade no nesam ot pametlivite.Iskam da go razgledam kakvo te sa napravili po vaprosa.



Тема Re: Ivak............нови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано11.12.03 13:33



Да ти кажа бая такива снимки съм виждал.Довечера ще ти дам линкове със снимките.



Тема Re: Ето............нови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано11.12.03 22:23



...Обещаното:








Тема Re: Ето............нови [re: lvaka]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано11.12.03 22:38



Mersi mnogo.Tova 6te pomogne mnogo v moite "razrabotki"

Toq 4erniq qko sa go razkartili.



Тема Re: Ето............нови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано11.12.03 23:29



Тоя черния нещо се е въргалял по таван като моя,но ако съдя по снимките е с по големи щети.Те затуй са тръгнали да го разфасоват.



Тема Re: Ето............нови [re: lvaka]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано16.12.03 16:20



Ti se radvai 4e samo s tolkova si se razminal 4e kakvi beli mojexa da stanat.

A ti po tavan li se obra6ta ili samo padna v kanafkata?



Тема Re: Ето............нови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано16.12.03 21:31



Чисто обръщане по таван си беше,даже 2 пъти колата "опря" по таван и накрая застана на една страна(лявата).По лявата страна затова имах най много щети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.