Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 26.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Жабка за Трабант  
Автор Gemar ()
Публикувано01.12.03 12:13



Някой да е виждал такова нещо някъде из магазините или автоморгите? Става дума за жабката, дето я има в deluxe моделите, дали може да се намери такава от някъде?



Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: Gemar]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано01.12.03 15:56



Тази жабка не беше ли само при старото табло?



Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: lvaka]  
Автор Gemar ()
Публикувано01.12.03 20:57



Абе и в deluxe има някаква кутия, която става на другите. Поне така пише в зелената книжка. А за комбито имало някакви кутии за багажника. Все едно жабка, ама за задните пътници.



Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: Gemar]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано01.12.03 23:20



Аз на вартбурга съм си направил една жабка,и мисля че се получи добре(незнам дали забеляза като ходихме да го гледаме онзи ден).Имах един комшия който караше едно траби 601 90-та година ,та този човек имаше някакво много странно табло в трабанта,та на тва табло имаше жабка(беше барнал и некав много як волан).Един ден го заговорих да разбера каква е работата и той ми каза че си купил трабанта със изгоряла инсталация,и сложил табло от някъв стар модел на трабант,но уредите си ги оставил същите.Таблото изглеждаше много добре и човек не би казал че е стара разработка.



Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: lvaka]  
Автор Tpaби (19kW)
Публикувано02.12.03 20:37



Ето ви старото табло:





1987 601S

Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: Tpaби]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано02.12.03 22:36



Точно за това табло става дума,само дето човека беше "присадил" някви лапмички дето не знам какво отчитат и се беше монтирал разходомер до километража.



Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: Tpaби]  
Автор Orli4a (bassow)
Публикувано03.12.03 18:22



W kombi-deluxe ima raft4e-kora, a ne kutija. W Sofija sum wijdal takiwa samo w trabanti, koito sa wneseni ot germanija sled 90-ta.
A ako tursisch deluxe prinadlejnosti, proweri pri biwschijat durjawen magazin na Trabant i Wartburg, otstrani na bloka ima edna kuschta s garaj i mnogo trabanti otpred, do kolkoto znam 4oweka e izkupil sklada s 4asti na Mototehnika.
Mojesch da minesch suschto i prez magazina w Krasna Poljana.



Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: Orli4a]  
Авторlvco (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 22:06



Моя Трабант комби 601 е 11,1990г. произведен, купен е от Берлин 02,1991г. от мотопарка на DeutchePost. Каран е 7000км. преди да дойде в България. Оригинално е произведен със старото табло с жабка и цял рафт под него, с разходомер и отвор за радио. Има пружини на задното окачване. Вътре отзад има второ дъно в багажника и оригинална кора горе на нивото на горния край на задната облегалка и два амортисьора на задната врата.
Предполагам, че преди последната година на производство са спрели да произвеждат новите табла без жабка и са изчистили стари количества от склада от старите табла оборудвани по нов начин. Иначе волана е от дебелите. Има и допълнителни кабелни форми за разни екстри но не мога да разбера за какви точно.



Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: Gemar]  
Автор Gemar ()
Публикувано04.12.03 23:24



А бе аз ще взема да си изрежа една жабка от фазер. IVAKA наистина си е направил жабка. Аз даже не знаех, че той я е правил, докато не ми каза. Ще я облека отвън с черна кожа и готово. Въпреки, че не ми е много необходима, но ми е омръзнало да гледам разпилени неща пред себе си. По-добре да са затвоени някъде.



Тема Re: Жабка за Трабантнови [re: Gemar]  
Авторbarkof (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 17:08



ako moga da se vmukna s edin vupros.. kade e magazina v krasna polqna ii bivshiq durjaven magazin.. mersi predvaritelno :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.