Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 02.07.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Abe koi kakva muzika ima v kolataнови  
Автор DJ_DAVEL (Streetracer)
Публикувано19.10.03 10:28



Iskam da popitam koi kakva muzika e slojil v kolata!!!6tot az sum re6il da si sloja edna tuba.!!!Imam edo pitane poneje kolata e sedan kato q butna v bagajnika zvuka 6te se namali zna4itelno.Zatova koi kak si e slojil muzikata!!!!!



Тема Re: Abe koi kakva muzika ima v kolataнови [re: DJ_DAVEL]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано19.10.03 16:22



а каква ти е колата



Тема Re: Abe koi kakva muzika ima v kolataнови [re: DJ_DAVEL]  
Автор Veso ()
Публикувано19.10.03 17:13



При мене системата е следната: касетофон Blaupunkt highpower 4x35W model 1998г с мека механика, RDS, CD canger control но не го ползвам, четири колони на задните калници две двулентови с 210W пикова мощност иначе са 40W реална, и на вратите две трилентови с 280W пикова мощност иначе са по 50W, антенен усилвател от WV PASAT , и пдгптовка за туба но още не е готова.
И всичко това е в Трабант 601S.

Всичко е възможно. Trabanta не го давам


Тема Re: Abe koi kakva muzika ima v kolataнови [re: Veso]  
Автор Mapтo (ex. Munio)
Публикувано19.10.03 21:09



Къде имаш в предвид на задните калници? Със седана ли си или с комбито? Щото аз съм с комби и съм ги сложил на задните кори - е не е особено подходящо ма за друго място не се сетих като ги слагах.

Enjoy the True Spirit


Тема Re: Abe koi kakva muzika ima v kolataнови [re: Veso]  
Автор spenser (член)
Публикувано20.10.03 08:08



Весо имам питане за антенния усилвател, как действа ,от куде мога да си намеря един и как се свързва.Имам Блаупункт 95г. но УКВ то не работи добре на пресечена местност.Стария ми Блаупункт беше само радио и работеше страхотно при тези условия.



Тема Антенния усЛИвател...нови [re: spenser]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано20.10.03 11:06



е трудно оправдаема кръпка за калпав радиоприемник, която ако наистина оправи приемането на някой обхват оплесква всички останали.

Стария Блаупункт да не би да не е бил цифров, а с врътка за станциите?
Ако е така, не се изненадвай, че е по-добър. Цифровите тунери сами себе си зашумяват доста, а тези които пък не го правят струват #%^%#!@

“Two of the most famous products of Berkeley are LSD and Unix.
Coincidence?”


Тема Re: Abe koi kakva muzika ima v kolataнови [re: DJ_DAVEL]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано20.10.03 15:42



Emi az sam po-skromen v tova otno6enie 6oto nikak neobi4am kogato karam da mi garmi nqkakva myzika v y6ite.Ina4e 6e slagam CD-2.25w ili 4.9w s kolonki na Elite-2 na korata i 2 na prednite vrati i mi stiga tolkova.Ama trqbva da si reja nova kora,da q oblepvam,posle pa da dyp4a za govoriteli,da prokarvam novi kabeli a ne6to xi4 ne mi se zanimava.



Тема Re: Abe koi kakva muzika ima v kolataнови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано20.10.03 20:40



Аз по принцип като карам не слушам музика,но иначе съм с "Tsarevets"(произведен в българия по лиценз на блаупункт.Колоните са ми Sony 2x10w.Доволен съм,но мисля че вече е време за смяна.



Тема Re: Abe koi kakva muzika ima v kolataнови [re: lvaka]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано20.10.03 20:47



"Tsarevets" Kav 6e da e toq dzver be?Za prav pat go 4yvam.



Тема Re: Abe koi kakva muzika ima v kolataнови [re: Mapтo]  
Автор DJ_DAVEL (Streetracer)
Публикувано20.10.03 21:47



govrq za sedan.Ako sloja tuba zvuka 6te se namali zna4itelno nqkoi znae li kak moga da go napravq nai dobre!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.