Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 28.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Тема Отопление  
Автор DanailP (добро ренде)
Публикувано27.10.03 20:43



За известно време ползвам Трабанта на баща ми и днес в студа парното ми се стори особенно слабо. ДАйте съвети какво мога да направя за да стане по-нормално. За съжаление е комби и няма къде да се сложи печка от запорожец.

... По добре Богат и здрав отколкото ...


Тема Re: Отоплениенови [re: DanailP]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано27.10.03 21:16



Kakto i na Wartburga taka i na Trabanta parnoto e mnogo 6ibano i pri Wartburga pone moje6 da nategne6 termostata da otvarq pri po-visoki temperatyri dokato pri Trabanta neznam.Mai trqbva da svikva6 i da navli4a6 6ybata.



Тема Re: Отоплениенови [re: 353W]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано27.10.03 23:01



Абе Пешо,ти не разбра ли че твоя вартбург нещо не е наред?На вартбурга парното е зле първия 1км(докато влезе в режим),след което е повече от прилично,много добро даже.



Тема Re: Отоплениенови [re: lvaka]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 00:22



Dobre de kak moje samo na moq da e zle?Az takiva izpalneniq kato vrazvane na nailoni po re6etkata nqma da pravq.Ti kak go kara6 tvoq ta sled parviq km. ima6 parno?I nezabravqi 4e m/y S i W ima golqma razlika.
To i moq sled parvite 3km po4va da vkarva nqkakav malko po-topal vazdyx no v nikakav sly4ai nemoje da se nare4e parno.



Тема abe.........нови [re: Pe6o]  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано28.10.03 11:14



Dea znam za va6ite wartburzi ama moia sled 3-4 km si ima dosta dobro parno za sujalenie oba4e ot nas do rabota sa to4no tolkova i se pak si karam s iaketa, ina4e za po dulug put si e super:))))



Тема Re: abe.........нови [re: napu6elix]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано28.10.03 12:23



Mamka my.Mai pak 6e trqbva da otvarqm vodnata pompa 6tom samo az imam problem.Ama tova go govorime pri -5-10' a ne sega.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.