Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 02.07.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Tuning za trabant i wartburgнови  
Автор DJ_DAVEL (Streetracer)
Публикувано23.09.03 18:13



Abe hora kvo 6te kajete da hvanem i da si npraim wargite i trabitata da izglejdat qko.Predi vreme kato bqh na ekskurziq v ger vidqh edno obiistveno trabi.Npravo mi vze o4ite.Bqha mu slojili sportni sedalki recaro,volan MOMO,Neon vutre6en.A puk za otbun da ne govorim sportni broni,spoiler prosto ne mog da go opi6a.Na vsi4koto ot gore mu bqha turili i edin remus!!!E kak te mogat a nie ne!!!!Are i nie da po4nem taka malko po malko da si napraim kolite taka.Nqma li da e super da imame kola s koqto kato otide6 nqkade i spre6 do nqkoe clk ili nqkoq m5 vsi4ki da ne gi gledat tqh a tvoita kolica puk pitam az!!!!!!!



Тема Re: Tuning za trabant i wartburgнови [re: DJ_DAVEL]  
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано24.09.03 11:49



Няма проблем, DJ...

Предлагам обаче (превантивно) да не превръщаме тази тема в спор на тема кич, мангал-тунинг и т.н. Всеки преобразява машината си така както на него му харесва.

Някой знае ли от каква кола пасват предни седалки за Трабант? Оригиналните не са свръхудобни

THE OLD CAR IS NOT A DEAD CAR!!!


Тема Re: Tuning za trabant i wartburgнови [re: kalo76]  
Автор DJ_DAVEL (Streetracer)
Публикувано24.09.03 20:30



neznam ama vidqh skoro na gorumblqne sedalki sparko za 200lv(dvata broq)i na tqh pi6e6e 4e stavat na trabant i wartburg,kostenurka,polski fiat i dr.Vij ama mai ot polskoto fiat4e stavat sedalkite a i sa evtini



Тема Re: Tuning za trabant i wartburgнови [re: DJ_DAVEL]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано24.09.03 21:21



Ама полското фиат4е има едни удобни седалки....да ти умре коня.



Тема Re: Tuning za trabant i wartburgнови [re: kalo76]  
Автор r5gtr (малък)
Публикувано24.09.03 23:48



незнам дали идеята ще ти допадне,обаче аз съм решил да си сменям седалките на реното.старите ще ги завещая на мой приятел с трабант.за съвместимост не можем да говорим,но може да стане възможно защото на реното седалките се свалят със се релсите,така че може да си намериш аргонов апарат и да си ги "лепнеш" за пода,сиреч да завариш само релсите.функционалноста се запазва 100%.неудобството идва в това ,че ако решиш да свалиш седалката ще трябва да играе флекса,и после пак наново да ги заваряваш.но пък си заслужава-лукса със сигурност ще се подобри.

за тунинга: най-лесния пример-символ на рали кола: халогени! нови има за 19лв. с крушки,реле,кабели и бушон стъпва на макс 25лв.,и не е трудно сам да си ги сложиш.
моят приятел с трабата си беше направил номера отзад да се осветява в синьо.ефектно е само защото е на трабанче и ти става весело като го видиш.другото(което в друг случай би било много банално) е да се сложи светеща пръскалка.според мен е готино,само заради това че е на трабант и е само една. даже може да си правите партия за едни пръскалки с още някой

... ш'та стъпча!


Тема Re: Tuning za trabant i wartburgнови [re: r5gtr]  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано25.09.03 09:41



na4i az na moia kvarz mu slojih otpred v dvete jabki po edin sin diod det gi prodavat po 8 kinta se6tate se po pazara. i no6tem si sveti mnogo iako sinio v jabkite. Puk otzad varhu dopalnitelnite stopove zaka4ih pak po edin diod pak ot tia komplekti det sa v edna trubi4ka i sam gi naso4il kam sedlakite puk tapiceriata mi e elektikava i otraziva mnogo iako no samo no6tem moje da se zabeleje. Sega imam komplekt pruskalki i se 4uda kade da gi sloja. Daite idei:))



Тема mai...нови [re: DJ_DAVEL]  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано26.09.03 14:10



mai niama mnogo meraklii da si razkrasiavat kolite v toia klub



Тема Re: Tuning za trabant i wartburgнови [re: DJ_DAVEL]  
Автор жopkaтa (enigma79 ;))
Публикувано26.09.03 16:00



az sam si slojil praskalka na moai dzver ie mnogo got 6tom 4engetata me gledat kato izstarvani oba4e e got oba4e skasah zaden desen nosa4 predi 3ri dena isega traibva daia popravaimno6teai opravai v nai skoro vremeosveb praskalka samio stlojil i el. zapalka i osvetlenie v djabkite

карам си дзверо и ма4кам вси4ки подред


Тема Re: mai... [re: napu6elix]  
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано26.09.03 16:50



Мераклии има, ама парите кът

Аз например доста сухо трябва да ръсна, за да пусня звяра по пътя, ама след това почва тунинга
Нейде в нета имаше снимка на Траби-каравана. Седи ми на Desktop-а, да ме подсеща какво в крайна сметка ще направя

THE OLD CAR IS NOT A DEAD CAR!!!


Тема Re: mai... [re: napu6elix]  
Автор DJ_DAVEL (Streetracer)
Публикувано26.09.03 22:59



VIj sega meraklii ima ama ne e lesno da tuningva6 to4no tezi koli.Sega az sum po4nal da s pavq vartburga ama ne vurvi burzo samo zaradi pari4nata strana!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.