Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 02.07.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема da si razkajem  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано30.08.03 10:57



Na4i ideata mi e da razkajem interesni slu4ki v centura na koito stoiat avtomobilite ni reza4ki



6toto sa s dvigatel ot reza4ka de ne za drugo

karam si warburga i vaob6te ne me ebe za was



Тема Re: da si razkajemнови [re: napu6elix]  
Автор Gemar ()
Публикувано30.08.03 12:51



Още като взех да си карам Трабанта и не бях свикнал на тия резачки... първо ми свърши бензина на 50 метра преди една бензиностанция. Като налях и нещо колата вървеше на 2-ра с 20km/h. Ама а де, нали съм новак и незнаех какво му е и така в Стара Загора по байра от Индустриална зона до парк Аязмото с 20km/h...точно като резачка. Оказа се, че свеща ми е изгоряла.



Тема Re: da si razkajemнови [re: Gemar]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано31.08.03 00:56



От коя бензиностанция зареди?? Тва много път. Бас държа ,че най-голям зор си видял от Военния клуб до Жабките по тоя ацки баир по Августа Траяна ...


НАРОДНАТА КОЛА на България

Тема Re: da si razkajemнови [re: lvan4O]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано31.08.03 15:13



Понеже от 4-5 години на моя ръчната спирачка не държи както трябва,та отначало като го взех да го карам няколко пъти тръгвах на ръчна.



Тема Re: da si razkajemнови [re: lvan4O]  
Автор Gemar ()
Публикувано01.09.03 00:06



Не аз карах по Отеь Паисий до Августа Траяна. Точно преди Траяната става мноооого стръмно... и карах на зиг-заг!



Тема ei mi az ko 4akam mi ne si kajaнови [re: napu6elix]  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано02.09.03 12:50



na4i slu4kata se razviva na kro6una neznam nikaoi ot vas dali e hodil tam no e super i si zaslujava 100%.

Eto kakvo stana. Otivame tam v subota sledobed a to vali ot petaka oba4e iako. I polinata deto sa palatkite e kalna i trevica i se hlazga super napravo mnogo iako i si vikam bal sam mu mamata 6a si naprava 6outo. Durpam ru4nata i opo4vam na 1-va gaz i varta volana nasam natam i kolata se parzalia ma manogo iako. I gledam kam mene idvat 3 priatel4eta i im vikam aide butnete 4e ne moga da trugna. Po4vat butat mom4etata i nekade sled 15 minuti im vikam aide ostavaite ma baia se biaha izpotili pi4ovete. E sled tva smeniah remaka ama karai vajnoto 4e 6outo stana super:::)))))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.