Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 28.05.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема смяна на съединител  
Авторspeshno (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 20:03



Колеги шофьори. Спешно ми трябва информация къде мога да купя от софия съединител за вартбург 353w. Пишете колко струва. Установих вчера се съединителя вуксува по наклон около 15 градуса изкачвам трудно като вече да изкача усещам едно въргаляне и мирише на феродо. Като натисна педала при отпускане ми зацепва горе високо. Следователно е съединителя. Значи по мои сметки така съм карал около 4 дена по 3км на ден. Дали нещо не е пострадало от това. Много благодаря.



Тема Re: смяна на съединителнови [re: speshno]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано19.08.03 01:04



От много неща може да се е износил.Например ако често въртиш гуми.Целия ремонтен комплект струва около 60 лева.



Тема Re: смяна на съединителнови [re: lvaka]  
Авторspesno (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 09:23



Ами сели 8 години съм карал с него



Тема Re: смяна на съединителнови [re: spesno]  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано19.08.03 10:51



ei predi dve sedmici smeniah na4i zima6 si feroda komplekta e 10 leva pone v pleven. Sled tva gi nosi6 na maistor i toi znae ko da gi pravi na men maistora mi ze 30 leva:)))))



Тема Re: смяна на съединителнови [re: lvaka]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано19.08.03 12:23



az si kupih chisto now disk za 26lv...

Писна ми от педераси...


Тема Re: смяна на съединителнови [re: MAN6]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано19.08.03 15:56



Много скъпи тия части за Варбурга....... те направо като на западните коли... ужас

А на Белият Лебед - феродоов диск ,притискателен диск и лагер в центъра на маховика - всичко ми излезе 13 лева

направо не е за баране

А сега ми доиде на ум от немски буквално Wartburg се превежда като Чакащата КРЕПОСТ-това е буквално

Аиде


НАРОДНАТА КОЛА на България

Тема Re: смяна на съединителнови [re: lvan4O]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано19.08.03 18:21



Скъпи,скъпи ама рядко се сменят



Тема Re: смяна на съединителнови [re: lvan4O]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано20.08.03 10:16



kakuw e beliqt lebed?

Писна ми от педераси...


Тема Re: Частинови [re: MAN6]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано21.08.03 01:51



Белият лебед е галеният прякор на Москвич 2140Измислен е от народа

А моя лебед е АЗЛК 2140 само че е ДЕфорсиран ,и не се ли вижда на малката снимка долу????

Да бе Иво ,често го сменям тоя съединител на 23 години ЕДИН път - на 100 000км ,много често го сменям

А да не говорим че до сега двигателчето не съм го и докосвал - нито съм сменял нещо по него нито нягога съм имал проблеми с нещо по него. КУЧИ МАРКА

ама иначе често ги сменям частите -аз направо се чудя и мая как още държат

Ама не ,не -иначе често ги сменям ,!!!!!!!


НАРОДНАТА КОЛА на България

Редактирано от lvan4O на 21.08.03 01:53.



Тема Re: Частинови [re: lvan4O]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано21.08.03 12:59



Е убуу де разбрах че често сменяш части,аз кво да кажа като моя вартбург изкара почти 180 хил.км с оригиналния съединител?А колата често върти гуми.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.