Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 27.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Тема Бобини  
Автор Gemar ()
Публикувано15.08.03 12:28



Бихте ли ми казали бобини от какви коли стават за Трабант, защото аз нямам такова нещо като резервна част и смятам да си набавя. Също така ми дайте горе-долу ориентировъчна цена.



Тема Mi bi trqbvaloнови [re: Gemar]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 13:56



da stavat ot Wartburg ili Barkas.Az na xansa gi smenix i nemskite bqxa po 24lv,Yngarskite po 12lv a BG mai po 10lv.
Az si vzex Yngarski i ne sa lo6i.



Тема Re: Бобининови [re: Gemar]  
Автор spenser (член)
Публикувано15.08.03 20:31



За резервна част стават всички 12 волтови бобини вкючително българските нобез вариатор.Ако си с електронно запалване найдобре е да караш с оригинални бобини те дават по висок волтаж (26хил.волта) останалите са около 22-23хил. волта.Между другото с първият ми трабант (24г) , а и с втория (18г) не съм имал проблеми със бобините .Само трябва да внимаваш дане оставяш дълго време контакта включен без да работи двигателя.



Тема Re: Бобининови [re: Gemar]  
Авторcaмoдeлko (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 20:45



gemar, изчакай до 1 сеп. ако си в Сф и ако искаш да ти дам една срещу един "Селект" колкото да стане сделка



Тема Re: Бобининови [re: Gemar]  
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано15.08.03 22:15



Не знам за вас, но аз последователно изхвърлих три унгарски бобини (по 12 лв) - гърмят пущините, изхвърля лака и толкоз. Не съм оставял на контакт при угасен двигател.
Сега съм сложил едни големи черни топузи - френски (по 16 лв). Засега са добре, ще видим до кога.

THE OLD CAR IS NOT A DEAD CAR!!!


Тема Maliiiiiiiiiiiiнови [re: kalo76]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано16.08.03 14:46



O6te ytre 6e si sloja 2-3 za rezerva 4e ako se preebe stava lo6o.



Тема Re: Бобининови [re: caмoдeлko]  
Автор Gemar ()
Публикувано17.08.03 12:13



Тези идей вече вземат да ми допадат.



Тема Re: Чак пък 2-3нови [re: Pe6o]  
Автор Gemar ()
Публикувано17.08.03 12:17



Моят по принцип 17г. не е имал проблеми с бобините. Аз просто си търся една резервна ей така - за идеята. Но найстина е кофти по време на път да караш като сенокосачка - на 1 цилиндър.



Тема Re: Чак пък 2-3нови [re: Gemar]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 20:10



Mani,mani.I az ve4e 20 godini ne sam smenql bobini do predi 2 meseca.Te o6te sa si zdravi ama za vseki sly4ai gi smenix.

A za kosa4kata za treva ne mi govori 4e napravo otka4am.
Na 6ibanata ko4ina na vra6tane ot selo natapkani kakto si trqbva mi izbi sve6ta.Omotax q az s tel edno xybavo ama to pak si izdi6a i ne raboti toq cilindar.Karam si az taka po ravno sas 80-90 i izvedna6 savsem otkaza.Ra4ka6 kabeli,smenqvax sve6ti pa kolko psyvni otnese ne e istina.A to se okaza 4e kabela na sve6ta na 2 cilindar bil nagorql otvatra i ne rabotil i toi.Ta 80km se pribirax na cilindar i polovina i s gas do lamarinata prez cqloto vreme za 4 4asa s 20-30 na Vitinq.Togava i garnityrata na glavata izbi i napravo si eba maikata toq dvigatel.



Тема Re: Чак пък 2-3нови [re: Gemar]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано19.08.03 01:13



i s 20 / 100 разход

Писна ми от педераси...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.