Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 20.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Wartburg/Trabant - Гонкинови  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано22.07.03 10:38



Нпишете какви гонки сте правили с вашите Трабант/Вартбург срещу други коли.



Тема Re: Wartburg/Trabant - Гонкинови [re: lvaka]  
Автор;-) (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 11:07



Веднъж с Трабаната се гоних с един Икарус по Цариградското ...



Тема Re: Wartburg/Trabant - Гонкинови [re: ;-)]  
Автор napu6elix (новак)
Публикувано22.07.03 11:52



az ne pravia gonki men me goniat



Тема Re: Wartburg/Trabant - Гонкинови [re: napu6elix]  
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано22.07.03 12:43



Темата не е лоша, ама някой ще я помисли за локумджийска (като при рибарите).
Както и да е.
Преди околи месец правихме шоу с едно Ауди по търновските баири. Човекът определено беше решил да се лигави, пък аз му се вързах. Още на тръгване от светофара той взе да ходи от лента в лента, и то с около 45-50 км/ч. Тогава Траби имаше вътък за около 70 км/ч и аз много се ядосах. Но пичът си знае неговото, и на клаксон не реагира.
Е, като скочи в една копка, аз успях леко да дръпна напред и го натиснах в страничния парапет. Не е колегиално, ама...
После гледах да се изнеса по-бързо, че знаеш ли

THE OLD CAR IS NOT A DEAD CAR!!!


Тема Пробвах..нови [re: lvaka]  
Автор Maймyнa™ (Тъп, но грозен)
Публикувано22.07.03 14:15



.. един дядо с балканче, ама..

Ех-ха... Гот!



Тема Re: Пробвах..нови [re: Maймyнa™]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано22.07.03 19:41



А сега аз:

1.Лада 2101(1200) на разстояние 15км.Скъсах я като нищо.щ

2.Лада 2105 (1300) - от димитровград до симеоновград(25км) - резултата пак в моя полза.

3.ПЕРФЕКТНА ЛАДА 2107 1500сс - на 15км - димитровград хасково - резултата пак в моя полза ама там ве4е се усети 4е ладата вървеше стабилно.

4.Москвич 2140 форсиран - пак от димитровград до хасково и резултата пак в моя полза.

5.Форд ескорт 86г. 1.3 - Резултата беше в моя полза,дори после шофьора на форда ме пита да не би да съм пипал двигателя.

В момента за други не се сещам,но искам да отбележа 4е колите бяха в по4ти перфектно състояние.



Тема Re: Wartburg/Trabant - Гонки [re: lvaka]  
Автор Gemar ()
Публикувано22.07.03 19:48



Тук в Стара Загора на кръстовище съм късал някво такси Vectra дизел. Абе тои моя Трабо по кръстовищата къса и хвърля особено с новите гуми. Сега съм сложил Kormoran, някакви полски са май.

Другото е Opel Kadett 1.3D. Постоянно се отдалечаваше в огледалото ми!



Тема Re: Wartburg/Trabant - Гонкинови [re: lvaka]  
Авторrossi_mama (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 22:52



Mi kvo da kaa, s moja tr.601-s sport:) ilapah edna jiglica na carigradskoto 6ose.
Malko predi da zavieme prez levski jiglicata se preobana po kapak i za sajalenie 6ofera postrada zdravo. se pak kara6e s okolo 89 km/h
ina4e imam i drugi gonki ama ot ob6to 32 takiva sam spe4elil 26..



Тема Re: Wartburg/Trabant - Гонкинови [re: lvaka]  
Автор Veso ()
Публикувано22.07.03 23:21



По въпроса с гонките, преди да направя ремонта на двигателя(беше с компресия на 1-ви 7.2 и на 2-ри 7.3) св гонкахме с едно AUDI 80 от свтофар до светофар тожа са около 600м по птава линия, е не му се дадох на тоя и накрая той остана доста очуден??!!

Всичко е възможно. Trabanta не го давам


Тема Re: Wartburg/Trabant - Гонкинови [re: lvaka]  
Авторorli4a (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 13:50



S "kusane" i gonki ne moga da se pohwalja, no ako goworim za ejednewni "nakazanija", redowni trofei sa mi razni tiko-ta, schkodi i stari dizeljaci.
A ina4e w awtobiografijata na moja Trabant ima zlatni momenti, kato naprimer izprewarwane na 600 SEL na magistrala Trakija na wruschtane ot Plowdiw; ne se podsmihwaite, na tozi mai togawa neschto mu imasche (ili po-skoro rusata sputnicata na schofjora mejduwremenno si e uprajnjawala frenskijat...), no mercedesa se "wla4esche" s 110km/h i reschih na maitap da se probwam i ne samo 4e uspjah, ami daje prijatelkata mi otwori prozoreca i se prowikna na smajanija schofjor: "A sega schte wkliu4i na 2-ra!!!" Taschak!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.