Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 27.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе то си е доста относително...нови [re: lansky]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано12.08.03 17:14



...Колко може да вдигне един чисто нов трабант.При вси4ки коли е така.Гледаш два еднакви модела да речем чисто нови трабанти.Ама единия не може да върви а другия екземпляр дърпа чувствително повече.Нещата продължават по същия начин и след разработката.Аз досега съм виждал само един вартбург дето да дърпа по добре от моя.Така че всичко си е много относително.



Тема Траби и 120 км/чнови [re: lansky]  
Автор Toshko (луд)
Публикувано13.08.03 01:08



Ivaka е прав. Всичко си е до колата. Возили са ме в трабанти които са били на над 10 години и са си вдигали 120 км/ч без проблем на равно. Моя преди с зор стигаше до 110 км/ч, ама сега след доста голям основен ремонт си вдига от раз 110 км/ч и ако има място и 120 км/ч лепи. В София на цариградското не знам дали има наклони и попътен вятър, но колкото пъти го настъпя и се абстрахирам от полицайте които всеки момент могат да ми вдигнат палката, толкова пъти си залепва 120 км/ч и ги държи докато не му пусна педала.



Тема Re: Траби и 120 км/чнови [re: Toshko]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано13.08.03 11:58



може - моя трабант е взет от магазина и е гледан като писано яйце......на 115 го усещам че се мъчи.... не съм го напъвал до 120 все пак не очаквам да пълни километража - иначе километража щеше да е 140, а той да вдига 120.....



Тема Re: Абе до Хасково...нови [re: lvaka]  
Авторgargamel (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 22:37



А твоят Wartburg пипан ли е?



Тема Re: Траби и 120 км/чнови [re: Toshko]  
Авторgargamel (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 22:40



Виж, какво, аз докато карах Wartburg, почти не ме спираха полицаи, а и да ме спираха, винаги ми се е разминавало. Така че смело.



Тема Re: Абе до Хаскююнови [re: gargamel]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано14.08.03 03:24



Ивак пътя Димитровград-Хаскюю направо си е картинка прекрасе ,само за издуване на колата колкото и е дупе държи ,леко нанадолнище е и аз знам за една ЛАДА 1500 която на 180 000 км на 16 години БЕЗ НИЩО ДА Е ПИПАНА с лекота си ги лепеше по всяко време 160км/ч - но тва е само сповена ше си остане и един пенсионерски Джуган , така че в случея пак ти биеш

Аиде


НАРОДНАТА КОЛА на България

Тема Re: Аз лично съм късал!!!нови [re: lansky]  
Авторaзo (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 10:08



Е сори приятел, ама си провери трабантчето. Какво да се прави като трабанта ми има един доста особен проблем - докато загрее наистина съвсем като хората му трябват около 100 километра и в тези първи сто километра трудно вдига дори 100 на равно, но след това няма никакъв майтап просто си вдигна 120 на абсолютно 100% равно (10 секунди съм ги държал, но...). А ти наистина си помисли, преди 10 дена като се връщах от морето по Тракия и аз изпреварвах една колона от 4 цистерни която се движеше със около 100 и 4те цистерни ги задминах доста бързо. Като цяло не казвам че 110 - 115 е нормална скорост, но ако се наложи може да се поддържа няколко минути. Още по интересно е че заедно с мен имаше и друго трабантче което също бе препълнено и въобще не ми отстъпваше, а дори напротив като свалих на 90 ме задмина.
И последно, вземи предвид, че все пак карам със най-скъпото масло и shell v-power95 което си е фактор. Какво да се прави като някои хора си купуват 92 от 1,12 литъра, не че е лош този бензин, но веднъж такива проблеми ми направи един такъв "евтин" бензин, че после ми излезе доста скъпо.



Тема Re: Аз лично съм късал!!!нови [re: aзo]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано14.08.03 15:59



може и бързо да ги вземеш цистерните - ако не са били турски имат ограничение на 90 и им изключва бензиновата помпа..... \аз затова написах че караха със 100\ - или пък не го написах..... \а турците чупят пломбите - айде да не се отплесвам де\
а трабантчето е с най перфектния двигател от целия клуб - без да се притеснявам го казвам....нищо че сега ще скочат десет човека....да си хвалят тяхните.....



Тема Re: Траби и 120 км/чнови [re: gargamel]  
Авторlvaka (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 00:11



Абе вартбурга ми не е пипан ама върви много.Всичко му е на 6.



Тема Re: Буталата минови [re: lvaka]  
Автор Bat_llko (непознат )
Публикувано15.08.03 00:57



Буталата и валът ми са за смяна заради прегряване на двигателя и каране в червеното няколкостотин метра, а не заради стила ми на шофиране. Просто се наложи, не че не съм го забелязал. Когато отзад те натиска тир със 60 км/ч просто нямаш избор, а пред мен имаше друг, който не можех да изпреваря заради завоите, ама това е друга тема. Иначе единият ми цилиндър си е перфектен, просто там не са ми задрали буталата и не се е изместила секция на вала както на 3-ти и 2-и цилиндър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.