Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 02.07.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещо не ми е ясно това за 2Тнови [re: STEFF]  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано30.04.03 15:38



С толкова много масло има само отрицателни последствия. По-голям разход за масло, правиш много нагар в двигателя, ауспуха ти се задръства, другите шофьори те псуват и не на последно място замърсяваш околната среда.
Наистина при разработка след ремонт се сипва повече масълце, но не се прекалява
За бензина си прав - само 95



Тема Re: koe maslo e nai dobro?нови [re: Tpaби]  
АвторKaли (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 15:41



Има едно унгарско масло, което се продава в магазините за резервни части на Трабант. Бихте ли казали нещо за него? Струва 4 лева на Подуене.



Тема Ами БиМас ???нови [re: Kaли]  
Автор HoRaSiO ()
Публикувано30.04.03 23:18



Аз съм от Русе и си купувам Приста директоно от зажода . Интересуваме ниакой ползвал ли е БиМас - пак в Русе се произвежда май ?



Тема Ама това не е решениенови [re: Tpaби]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано01.05.03 05:43



да се компенсира по-скъпо масло с по-евтин бензин. Щото откакто карам трабанта, въднъж се полакомих да сипя евтиничък бензин от една бензиностанцийка и след това ми излезе през носа. Сега зареждам само на Шел, а ако няма на близо шелски комплекс, в ОМВ или Лукойл. Но не зареждам на други места освен на тия трите, дори да изпадам в крайна нужда - карам на резерва. А 2Т на Приста съм купувал само от Лукойл и Петрол и досега не съм имал проблеми.



Тема Re: Ама това не е решениенови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано03.05.03 17:19



Брат, и аз бях предубеден като теб към евтиния бензин, но ей така за проба сипах от кварталната бензиностанция на Tempo и не усетих разлика. От миналото лято сипвам там и качеството е постоянно. Зимата не съм имал ядове с вода, само ноември месец веднъж бях сипал някъв бълвоч и ми се беше загубил празния ход, но оттогава няма ядове. Безоловния 95 в момента е 1,29. Освен това и там има разни пинизи - мият джамове, помпат гуми, дават чаши при 25л гориво... мен ме устройва. OMV и Shell не са гаранция за качество. И там стават гафове.


My '87 601S

Тема Ще ти се изясни!!!нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 01:00



Като ти се наложи да отвориш мотора- ще видиш за какво става дума!
Ти така Другите така



Тема Абе "Траби"....нови [re: Tpaби]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 01:22



С тези снимки искаш да ни накараш да ти завиждаме ли?
Добре де! Вече ти завиждам!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.