Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 21.09.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема WARTBURG 353S vs LADA 2105  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 00:35



Предлагам да сравним тези два автомобила.
Колите са от един клас и са със сходни характеристики.
Пишете коя според вас е по добра и защо.

Айде със здраве



Тема Re: WARTBURG 353S vs LADA 2105нови [re: lVAKA]  
Автор r5gtr (.)(.)
Публикувано23.03.03 01:04



според мен,Варбурга и Лада-та,са малко по различни като клас(според мен!!)все пак фактора 2Т двигател си казва думата.като характеристики знам че Ханс ше скъса ушите на 5-цата,това на старт.разправяли са ми истории,как Варбург и Лада1600(2106) са се дарпали на 400м,и Ладата е била,само с "една врата" (и двете коли са били чисто нови,на около 10000км,някаде в началото на 80-те) и това е Лада 1600,пак на 5-чката направо ще я отнесе.
Но аз лично ако трябва да избирам бих предпочел Ладата.със сигорност е по лесна за поддържане,пак и подлежи на подобрения:можеш да си сложиш 5-скорости от 2107,табло от същата,да не говорим за джанти и т.н. а на Варгата-кво?-нищо!
за мене колата е хубава,ако може да и се правят подобрения,независимо каква е марката или модела.така че в тва сравнение по добрия вариант(за мене) е Ладата.



Тема Re: WARTBURG 353S vs LADA 2105нови [re: r5gtr]  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано23.03.03 20:49



Няма такава кола, която да не подлежи на подобрения. Въпроса е колко струват и заслужава ли си. Аз съм виждал снимка на Трабант с мотор 16V от VW (ако ти е интересно ще я постна), така че да се сложат джанти на Вартбург е най-малкия проблем



Тема Re: WARTBURG 353S vs LADA 2105нови [re: lVAKA]  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано23.03.03 21:00



IVAKA, не е ли по-коректно да се сравнява Лада 2105 с Вартбург 1.3? Тогава наистина може да се каже, че са със сходни характеристики.



Тема Re: WARTBURG 353S vs LADA 2105нови [re: Tpaби]  
Автор r5gtr (.)(.)
Публикувано23.03.03 22:20



100% си прав.но за БГ е доста трудничко да правиш Тунинг на Варбург.аз дори не се сещам какви главини ще му сложиш за да може да стане с лети джанти.колкото до снимката най-добре ми я прати на майл-а,щото от чужбина не се виждат,но ако си ентусиаст,иначе трабанти тунинг сам гледал всякакви.предишната(първата) кола ми беше трабчо,и сам му фен до гроб,и едва ли можеш да ме изненадаш,почти всички снимки в нета,сам ги виждал,както и на невероятни варбурзи,но само в Германия:(
имах познат с варбург 1.3,той си го беше направил кукла,но пак и повече си заслужава от колкото 2Т.
виж ако трябва да избирам м/у такъв 1.3 и ладата,бих избрал Ханс.готино варви, и най-малкото е 10 пати по тих от ладата



Тема Re: WARTBURG 353S vs LADA 2105нови [re: Tpaби]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 23:21



не , защото вартбург 1.3 е 100 пъти по добър от лада 2105.
освен това е много по нов модел.



Тема Re: WARTBURG 353S vs LADA 2105нови [re: Tpaби]  
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано24.03.03 10:13



Ти му прати снимката, пък ако не те мързи, можеш и да я постнеш - може да се запалим и да си го направим, кой знае?


Пей, Траби, пей...


Тема Re: WARTBURG 353S vs LADA 2105нови [re: r5gtr]  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано24.03.03 23:40



ОК, щом си виждал всякакви снимки няма да се хабя да ти я пращам тази На Вартбург, както и на Трабант се слага фланец на оригиналните шпилки и после върху него се слага каквато си искаш джанта. Обсъждали сме го в клуба въпроса с джантите и фланците. Дори в София има един червен прогнил Трабант пикап, който движи с хубави джанти.



Тема Ето гонови [re: kalo76]  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано24.03.03 23:43







Тема Re: Ето гонови [re: Tpaби]  
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано25.03.03 12:09



УАУ!
Ами какво ли окачване го носи?

Пей, Траби, пей...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.