Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 29.09.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Тема Предно гърне  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано08.02.03 19:05



Предното ми гърне съвсем замина Колата не бръмчи повече, обаче ако пусна парното и ми люти на очите Намират ли се качествени предни гърнета по магазините? Чувал съм за някакви унгарски, които били гола вода. А дали се намира тръбата, която свързва предното със задното гърне? Моята външно изглежда много зле и като почна да свалям предното гърне може да се окаже, че и тя е изгоряла. Колко може да струва тази тръба? За гърнетата знам, че са към 50лв.



Тема Re: Предно гърненови [re: Tpaби]  
Автор lubo (НОВ)
Публикувано08.02.03 20:24



Траби предно гърне е около 45лв а тръбата е около 20лв



Тема Re: Предно гърненови [re: Tpaби]  
Автор spenser (минаващ)
Публикувано09.02.03 07:24



Ела ще ти дам гърне на около20х.км. е но е здраво. Тръбата не гние по принцип но трябва да я обгориш със бензинова лампа да падне нагара.
Ако твоята е изгнила имам и тръба.



Тема Re: Предно гърненови [re: spenser]  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано10.02.03 19:22



Уф, да се таковам в главата проста Чак сега ти прочетох мнението, а днес следобяд като се прибирах към вкъщи си купих гърне Сутринта започна да пърпори страшно и следобяд направо си купих ново без изобщо да се замислям.
Ако нещо се прецака моята тръба ще ти се обадя. Моята вероятно не е изгнила, но външно по нея има едри люспи, под които незнам какво ще излезе. Част от тях е спечена от топлината мръсотия, така че може и да се размина засега със смяна на тръба.



Тема Re: Предно гърненови [re: spenser]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано26.02.03 23:36



имаш ли го още това?
Колко му искаш?



Тема Re: Предно гърненови [re: Byclops]  
Автор spenser (минаващ)
Публикувано27.02.03 07:29



За гърнето ли става дума, 15лв



Тема Re: Предно гърненови [re: Tpaби]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано01.03.03 11:47



И аз прочетох сега темата, иначе ми се подмотва едно предно в мазето, абсолютно запазено. Остана от моя Трабант и си го пазя още. Просто се подлъгах по приказките на некъф и що ми тряваше. То си беше много по-добро, ама нейсе свалих го и сега си чака новия стопанин.

Ако на някой му трябва може да ми звънне на 920 16 06. Харизвам го за 15,00 лв.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.