Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 09.07.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дискови спирачкинови  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 01:28



Въпросът ми е: дискожи спирачки за Трабант от Голф. Стават ли шлиците на полуоските от Трабант на главинире на Голфа. Ниакои знае ли подробности?



Тема Re: Дискови спирачкинови [re: Beco]  
Автор Tpaби (601S '87)
Публикувано10.12.02 18:48



Някъде бях чел нещо подобно (или по-скоро се опитах да го чета, щото беше на немски) Пишеше от кои модели и години на производство на Голф стават главините. Не съм сигурен дали не се сменя и главния спирачен цилиндър. Също така е необходим и един адаптер (

, кликни на снимката да го видиш по-добре), който се закрепва на шенкела там където е занитена ламарината зад барабана. На този адаптер се закрепва спирачния апарат на спирачката. Преработката ми се вижда сериозна и като прибавиш цените на частите... Само апарати втора употреба ще са към 100лв, после прибави главини, джанти, евентуално гуми... незнам дали си заслужава.



Тема Re: Дискови спирачкинови [re: Tpaби]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 03:03



Това за адаптера го зная дори сум започнал да го правя, вярно не е малко работа но смятам да пробвам, имам оште една предница от трабант смиатам да седна и да я направя навън от колата да видиа как ще е и да я сложа направо но първо ще подготвя всичко навън както му е редът и после ще се кефя.



Тема Re: Дискови спирачки [re: Beco]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 02:30



Никой ли не е свалиал барабаните отпред и на се ли е чудил може лида стане или неможве, да се слижат дискожи спирачки отпреде та да се изптавя на предни колелета като скочиш на педала за спирачките?



Тема Re: Дискови спирачкинови [re: Beco]  
Автор spenser (новак)
Публикувано13.12.02 07:31



Мога само да ти кажа че предните лагери са същите като на Лада Самара шлиците на полуоската и гайката също.



Тема Re: Дискови спирачкинови [re: spenser]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 21:31



Това сущо еидея но като знам колко проблеми съм имал с руските спирачни механизми ми настръхва косата само при мисълта, и все пак не е за изхвърляне.Благодариа за точната справка,ако направя нещо ще го побликувам в клуба.



Тема Re: Дискови спирачкинови [re: Beco]  
Автор spenser (новак)
Публикувано14.12.02 11:53



Весо дай някакъв e_mail и ще ти изпратя няколко снимки , които ще ти пологнат.



Тема Re: Дискови спирачкинови [re: spenser]  
АвторVeso (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 03:23



Prashtai iskam da vidia tova email-a mi e vv_borisovi@hotmail.com



Тема Re: Дискови спирачкинови [re: spenser]  
Автор Veso ()
Публикувано16.12.02 08:11



Получих ги, Благодаря. Една от тях ще ми е много от полза.

Всичко е възможно.


Тема Re: Дискови спирачкинови [re: Beco]  
Автор Cerмeнтa Чo (непознат)
Публикувано04.01.03 22:57



няма такова кино




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.