Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 26.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво двутактово масло ползвате?  
АвторPyмeн (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 16:06



Аз ползвам Приста, защото не мирише на нафта. Не знам, обаче, дали е по- добро от другите. Ако имате някакво мнение или информация, моля споделете.



Тема Re: Какво двутактово масло ползвате?нови [re: Pyмeн]  
Авторlansky (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 14:21



Гаранция, че Приста е най-доброто масло за тази цена. Всичко друго не знаеш в кой гараж го разфасоват. В крайна сметка трабанта си върви като пушка. Веднъж на моя до морето му сипах ОМВ \6 лева\ и верно по-добре вървеше, но не два пъти по-добре, както е два пъти по-скъпо маслото. Така че "ЦЕНА-КАЧЕСТВО" - само Приста Ойл.



Тема Re: Какво двутактово масло ползвате?нови [re: Pyмeн]  
Автор nicho (непознат )
Публикувано20.11.01 16:11



Не ползвай Приста, защото ще ти се скапе двигателя. Карам Трабант от 15 години и се наложи да правя основен ремонт, защото слагах Приста. Сега карам само с английско масло, което купувам от един сервиз за Трабант, който се намира между Хладилника и околовръстното шосе. Може също от ШЕЛ. Маслото от Приста мирише на нафта!!!



Тема Re: Какво двутактово масло ползвате?нови [re: nicho]  
Автор lansky (непознат )
Публикувано20.11.01 17:25



Познавам доста хора дето си направиха основен ремонт на 12тата година ама как никой не се е сетил че това е от маслото на Приста. Леле и брат ми си прави основен ремонт на Жигулата - сигурно и той е слагал Приста -
Иначе защо ще му правиш на трабанта на 15тата година ремонт ако не е от миризма на нафта.
А сега сериозно.
Това че ти мирише на нафта според мен е нормално, но зависи колко силно мирише, защото ако мирише много силно - вече не е нормално. Маслото - по принцип е базово масло + присадка \грубо казано\. При евтините масла за база се ползва отработено масло \затова са черни и евтини\
Преди време се беше появило масло "приста" менте \явно е имало защо да го фалшифицират - как мислиш\. Единственото менте до което се добрах беше М10Д. Разликата е, че на тубичката менте, в средата, там където е скалата за грамажа, липсваше бялата прозрачна ивица по която виждаш колко масло е останало, и запечатването на тубичката беше много аматьорско \и двете машини са доста скъпи за гаражно производство\
Не смятам, да те убеждавам, че едва ли маслото е скапало трабанта на 15тата година, но все пак оглеждай тубичките за тези две неща и ако всичко е наред ти гарантирам, че трабанта ти няма да има проблеми \поне моя на 34 хиляди след ремонта, каран е само с приста няма проблеми\



Тема Големи тарикати са в този сервиз....нови [re: nicho]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано21.11.01 10:13



Не знам какво масло продават, но заради него сума народ се отказа от русенското - а по начина по който го продават, ако не друго, поне е замърсено.

А аз на тях и за други номера съм им писал черни точки

...пазете дърветата, не са ваши...


Тема Трабантът.......нови [re: Pyмeн]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано21.11.01 10:17



и със свинска мас ще върви добре, ако старателно разбърквате преди тръгване резервоара

(на какво ще мирише след него, това е друга тема)

...пазете дърветата, не са ваши...


Тема Re: Трабантът.......нови [re: Яceн]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано21.11.01 20:29



Ъмммммммммммммм

на пръжки със зеле.
аз едно време го карах с Shell 2T минерално.

И сега се кара с такова

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Големи тарикати са в този сервиз....нови [re: Яceн]  
Автор бeдyин (пустинник)
Публикувано22.11.01 07:46



Говорим за сервиза на Луи Айер 134 ли, защото не бих посъветвал никой да ходи там...абсолютни ливади, които минават с ефтини майсторски номера и правят повече бели отколкото да ти оправят нещо

...пустинята е моята сила


Тема Re: Трабантът.......нови [re: Яceн]  
Автор бeдyин (пустинник)
Публикувано22.11.01 07:53



Карам го с Приста и Плама, три пъти съм купувал ОМВ, когато го пуснаха и беше по 3 кинта... след това се отказах, защото 6 са множко. Незнам дали има голямо значение какво е маслото, както и преди споделих, по-скоро за мен е важно да е в точно необходимото количество(нито много, нито малко) и предполагам да не е кой знае какво менте. А по-въпроса дали маслата на шел и други, са по-качествени и добри от българските на Приста и Плама бих поспорил с всеки

...пустинята е моята сила


Тема Знам го и тоя,нови [re: бeдyин]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано22.11.01 09:44



Той е откровен мошеник, а и не ги може нещо нещата. Говорихме за тези на Черни Връх 104 които работата си вършат, ама от време на време врътват някоя странна далаверка

...пазете дърветата, не са ваши...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.