Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 18.05.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Дали наистина ще спрат Трабантите?нови  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 17:53



Дали наистина ще спрат Трабантите? То в Немция не ги спряха, а у нас само за това се говори. Ще ми бъде мъчно да го спра от движение. Пък и не мога да зоделя за друга "двувратка".......... поне за сега.



Тема Няма.нови [re: Eвa]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано13.08.01 17:35



Просто не са значима популация, за да се занимават законодателно с тях. А ако просто свалят нормите за въглеводороди в ауспуховия газ - което е подло, наистина, към двутактовите машини, с тях ще отпаднат всичките шкоди 1хх и повечето лади - както и всичките западни трошки дето пушат повече от един добре гледан Трабант (и горят масло повече от него, въпреки че не им се сипва в бензина).

...пазете дърветата, не са ваши...


Тема Re: Дали наистина ще спрат Трабантите?нови [re: Eвa]  
Авторбeдyин (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 10:23



Това със спирането го слушам от 93 така, че нали знаеш ... всяко чудо за три дни



Тема Re: Дали наистина ще спрат Трабантите?нови [re: бeдyин]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано15.08.01 12:04



Da de, ama nali jurnalisti ebawali Solomon Pasi, che ot dogodina shte hodi pesha.
Da ne bi da e izliazo neshto tezi dni?
Shtoto az sam s Wartburg i hich ne mi se shte dase razdeliam s nego (prinuditlno de).


Join the freeride everybody!


Тема Re: Дали наистина ще спрат Трабантите?нови [re: Eвa]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано17.08.01 21:08



Кой то каза, че в "Немция" са спрели Трабантите?! Няма такова нещо. Карат си ги още. Варбурзите също. Само, че данъците са им много яки.



Тема Re: Няма.нови [re: Яceн]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано18.08.01 10:43



Сутринта като карах колелото си зад един Трабант се сетих за твоя подпис ...пазете дърветата, не са ваши...

Ами нелеп ми се видя.

Vorsprung durch Technik


Тема Re: Говори се наистина, че ще вдигнат данъците занови [re: Caмo Дизeл]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 19:01



Говори се наистина, че ще вдигнат данъците за нас, а в интерес на истината, попаднах на едно проучване, че октановото число на замърсяване е с 2 десети по-ниско от това на другите автомобили. Тъпа работа. И навсякъде, където кажа, че карам Траби ме скъсват от майтап. Вече им свикнах. Направи ми впечатление, когато смених номерата, че много като мен имаше, значи може да е само блъф спирането......



Тема Re: Говори се наистина, че ще вдигнат данъците занови [re: Eвa]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано20.08.01 10:33



Какво значи "Октаново число на замърсяването"?



Тема Ти пък, не се заяждай.....нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано21.08.01 11:08



на някое неграмотно журналистическо писание, което Ева е използвала.

Истината за замърсяването е, че в това отношение науката е на много начален стадий и развитието и допълнително се забавя и изкривява от политико-икономически фактори, така че, кои точно автомобили колко замърсяват, общо, на единица изразходвано гориво или на единица изминат път или пък на тонкилометър, е тема която може би ще намери разрешение тогава, когато двигателите с вътрешно горене и течните горива по една или друга причина престанат да са фактор в икономиката. Т.е. - не скоро.

...пазете дърветата, не са ваши...


Тема А дотогава.....нови [re: Яceн]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано21.08.01 11:10



разчитайте на такива като мен (т.е. дървета) и най-вече на фитопланктона в океана, да има какво да се диша.

...пазете дърветата, не са ваши...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.