Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 30.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какво сте опушили клуба.......нови  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.04.01 09:53



Здравейте Трабанти и Трабантки.
Приятно ми е да ви се представя . Аз вече не съм ПЪТник какъв да е , а Страшния автомонтьор на Трабанцедеси със старашния гаечен ключ в ръка.
Ключа ми каза че е френски и ме посъветва , че по резбата ще познавам гайките. Отивам за малко да изкарам теоретическо обучение за Трабанти и ще се върна да ви оправя , че нещо прекъсвате от време на време и сте опушили клуба. Освен раздел двутактови двигатели мога да бъда полезен и в раздел трансмисия , пластмаси , ламарина/ изчуквам всякаква ламарина и предници и задници ....туй не трябваше да го казвам/ , заварям пластмаси с нагорещен въздух , електрожен, алуминиеви , междинни и чугунени електроди и СО. Изобщо сте си попаднали на майстора и не вземем скъпо.
ПЪТник





Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.04.01 10:33



Пак съм аз!
Нося ви приятната новина , че вече преминах краткия курс на обучение за Трабанти и ми бе даден сертификат за годност и за други западни автомобили плюс Зазки , Москвета- броненосци , всички модификации на Лади и една Нива за награда. Искам да ви помоля когато угасите двигателя след работа, да дръпнете смукача и да спрете кранчето на горивото. Смукача затваря клапата на въздуха и му забранява достъпа до бензина в поплавковата камера на карбуратра, както на мен ми забраняват от време на време достъпа до клубовете. С кранчето на бензина е същото само мотивите са други.
Онези със западните автомобили да не се притесняват , а да се обръщат към мен спокойно . Обслужвам всички без изключение.
ПЪТник

Редактирано от ПЪTниk на 21.04.01 10:36.



Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.04.01 11:10



..........


Докато си почивам и пуша цигара-трева, да ви се оплача каква ми се случи днес. Идва преди малко един баровец да му оправя калника на Трабанта и ме пита: " Пътник можеш ли да го оправиш така , че да не му личи ?"
Отговарям му което си е истаната : Мога шефе амааааа....." Той пак ме пита , аз пак същото му отговарям и така 5-6 пъти. Баровеца се ядоса / нали ги знаете какви са / и ми казва : " ПЪТник какъв е този смахнат твой отговор ...Мога ама......" Аз му казвам : " Спокойно бе шефе всичко ще ти обясня и калника ще ти направя и отговор ще ти дам. Шефе, аз Страшния автомонтьор ще ти направя калника и няма да му личи , ма ти като знаеш че е ударен все там ще гледаш и за това ще мислиш ......защото и с женати да направя страхотен секс няма да и личи , но ти като знаеш е друго......"
Не знам дали ме разбра баровеца , но калника му стана изобщо не си личи като го гледате вие.
Вече предлагам нова услуга. Мога да ви давам компетентни указания от тук за проблемите на вашите автомобили и сами да си ги оправяте. Ще ми плащате в натура пък аз ще видя на кого ще я пробутам.
ПЪТник

Редактирано от ПЪTниk на 21.04.01 11:39.



Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.04.01 12:31



Моля тези с четиритактовите двигатели да не държат автомобилите на полуамбриаж защото пак замириса на изгоряло феродо и двигателите им ще започнат да бутат маслото. За Трабантите с парните , газови , електрически , химически и роторни двигатели не се отнася забраната.
ПЪТник



Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 14:19



Направо изпитвам носталгия по едно трабантче, което всъщност непрекъснато си беше за ремонт /ту гаснеше на ниски обороти, ту му отказваха спирачките в страшно неподходящи моменти/. Разделиха ме от него доброзорно и сега при толкова компетентен майстор направо съжалявам. Нямаш ли някакви други умения, с които да бъдеш от полза на обществото?



Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.04.01 18:59



Цуууууннннннн.... по хороскопа ти познах , че не си родена за трабантче , но докато ти го кажа и ти си сменила марките. По хороскопа ти виждам , че в близките 50 години ще продължиш да имаш транспортни проблеми и дребни здравословни проблеми със зъбите. Не съм слънце и не мога да огрея навсякъде но с автопроблимите нямаш проблеми докато си приятелка на Страшния майстор на Трабанти и други западни и изсточни / Японски/ автомобили. Аз съм гейша за японските автомобили, но за съжаление не съм гей за руските.
Защо ме пращаш да работя за обществото , то кога е работело за мен. Ще работя само за теб и останалите си приятели пък, обществото да се оправя само.
Ако нямаш личини проблеми, сподели с мен проблемите си на твоите приятели /автомобилните само защото не съм врачка а Страшния майстор на Трабанти/ и помисли по въпроса да ми менажериш малко работа по тези трабанти
Радвам се че го направихме с теб в моя автосервиз.


ПЪТник



Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 19:11



Страхотен си в новото си амплоа - това идва от господарката на 1 дом в 3-ти според астрологията. Как те търпи жена ти, да се занимаваш по цял ден с глупости?



Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано22.04.01 09:10



Забравих да ви кажа , че в курса на обучение за Трабанти се преквалифицирах за да получа сертификата за годност , но това вече го знаете. Това което съм забравил да ви кажа , че до вчера работех като акушер – генеколог в един кабинет. На изпита за квалифакация за автомонтьор направих основен ремонт на двигатела на Трабант през ауспуха. Изпитващите ме не бяха виждали такъв технически феномен до сега и не можаха да си обяснят феноминалните ми способности и решиха , че са от небето , което е и вярно. Разпитаха ме внимателно какво съм работил до сега и аз ги излъгах , че съм бил шофьор иначе кой ще ти даде сертификат за годност.
Бъдете спокойни за колите си когато идвате при мен , няма да ги карам защото си имам своя пък и съм карал най различни коли до сега . Е , ако се наложи до обърна за проба някое и друго кръгче , най много да ви омърся седалката на Трабантчето , но не може следстве без причина и причина без следствие- автомонтьорски работи.
ПЪТник





Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано22.04.01 09:41



Добър ден мила AH !
Моля те казвай ми какво е това господарката защото като чуя тази дума си мисля за теб и какво е това , че имаме много домове.
Виж аз колко внимателно и подробно ти отговарям.
Човек воден от мислите си , желанията , опита, действа в съответствие от собствената си природа. Примерно ти , аз и жена ми / родената за мен/.
Това , което ти нарече глупости е твоята същност и аз я уважавам.
Същността на жена ми е друга и моята е друга. Собствената природа на човека го подтиква към действия и те също имат различни гледни точки.
Ако гледаш действията си и резултатите им от гледна точка на материята те са едни и ако ги гледаш от гледна точка на духа те са съвсем различни .
Може би за това моите действия ти изглеждат като лекомислени глупости.
Може би , ако знаеш и целите на духа ти ще мислиш малко по- различно.
Жена ми знае тези неща и е заета да мисли за себе си и собственото си развитие и така ми е дала свобода да се развивам самостоятелно дори и в нета. Вероятно нета за мен не е това което ти си мислиш за него.
Всичко това , което си мисля за нета, за нас, за теб ми доставя истинско удоволствие и аз се уча дори и в нета да владея себе си и да търся равновесието.
Повреден ли ти е автомобила? След малко ще изкарам курсове за ремонт на обществения транспорт за да мога и аз да дам нещо на обществото.
Астролозите не бива да задават въпроси , а да отговарят на тях.
Цууууууннннн....ПЪТник

Редактирано от ПЪTниk на 22.04.01 09:44.



Тема Re: Какво сте опушили клуба.......нови [re: ПЪTниk]  
АвторStop (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 12:20



Xм.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.