Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 28.06.24 
Автомобили
   >> Трабант и Вартбург
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Двигател  
АвторДeн (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 10:42



Трябва ми един двигател за Трабик...., блокира двигателя, разблокирах го.... покарах си го.... пак блокира..... пак го разблокирах.... и така три-четири пъти. Накрая то се очакваше де....мотовилката изби картера....
и въпросът ми.... някой да си продава двигателя... независимо какъв е :).... дори нищо не ми трябва..... само долната част - картера, коляновия вал , мотовилките и горната част на картера... бутала и ризи не ми трябват..... ще си опна старите.... не се чудете че това ще стане кола..... това ми е играчка на вилата и си я карам по ливадите..... голямо шоу е! ама върви!



Тема Re: Двигателнови [re: Дeн]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано02.04.01 18:24



'само' толкова малко неща ще смениш?!
че то тва си е цял двигател.....

Take it to the limit!


Тема Re: Двигателнови [re: Дeн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 08:18



Пич, понеже баща ми катастрофира много тежко с неговия Mercedes S 600 L, мога да му се примоля да ти продаде двигателчето на чистачките (май само то е здраво). Бъди сигурен, че ще ти свърши добра работа, защото е по-мощно от твоя оригинален мотор...
:)))))






Тема Re: Двигателнови [re: aз]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано03.04.01 23:29



хахахаха



Take it to the limit!

Тема Re: Двигателнови [re: aз]  
Автор sewi ()
Публикувано04.04.01 12:11



Да бе много смешно.Що не идеш да пост-ваш в някой клуб за вицове или хумор.Човека си търси двигател и ако не можете да му помогнете то поне не се базикаите.





Тема Re: Двигателнови [re: sewi]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано04.04.01 13:58



то трабито си е за бъзик
аз ако съм ще дам 200-300 лв да го постегна, ще отида в Англия и ще го продам там... от англичани знам че там дават хиляди долари за Траби
изкупуват го като изключителна антикварна ценност (съвсем сериозно)

Take it to the limit!


Тема Re: Двигателнови [re: aз]  
АвторДeн (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 00:22



Пич, баща ти ако се е учил първо на трабант, нямаше да катастрофира.
Но мерси ти за предложението...
предпочитам оригинални части



Тема Re: Двигателнови [re: Дeн]  
Автор sewi ()
Публикувано05.04.01 06:36



Хе ,хе това си беше готин и много верен отговор.





Тема Re: Двигателнови [re: Дeн]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.04.01 12:03



Съжалявам с търговия на дребно не се занимавам. Ще ти пратя стотина двигателя но те са мостри. Тук до мен във военното поделения продават танкове. Ще взема в Понеделник/ защото днес войниците почиват / няколко мотовилки ли биели ли, ще видя какво ще пасне на двигателя ти и за шоуто.
Сега послушай мен Страшния майстор на Трабанти.
Без нови основни и биелни лагери твоята далавера няма да стане. Когато регулираш предварението на запалването не забравяй ,че на оста на която лежат двете гърбици на делкото има автоматичен регулатор на запалването.
При регулировката ако забравиш да го върнеш принудително в обратна на посоката на движение посока , същесвува опасност вместо необходимите 3.3 мм. +, - 00.3 , да извиршиш регулировката на много по голям ъгъл на запалване , което ще доведе огромно напрежение -удар срещу буталото и така танковата мотовилка която ще сложиш като нова, пак ще избие през картера .
Ако не си законтрил гайките на мотовилката със Страшния гаечен ключ, който е у мен дори и мотовилка от два танка да сложиш, ще се получи същия резултат.
Предлагам ти да ме поканиш на вилата и ще видиш какво шоу ще стане с едно агънце и бира.....колко му трябва на един Страшен автомонтьор

ПЪТник

Редактирано от ПЪTниk на 21.04.01 12:06.



Тема Re: Двигателнови [re: ПЪTниk]  
АвторДeн (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 16:12



Абе приятелю :)
абе номера въобще не е до реглажа бре симпатяга :)....
Нали ти казвам, че в двигателя има дупка бре :)......... като погледнеш под цилиндъра ще видиш земята бре :)........
нито мотовилки, нито колянов вал - нищо няма да ми помогне......
търся си един стар мощен двигател :)
Пък ще дойдеш на агънче да го монитарме :)
Хайде със здраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.