Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 27.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема a sega kajete,za toiota...нови  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 01:17



taka,karam golf 3/no 6te ia ostaviam na jenata,ta 6tesi kopuvam kola za men...no mnogo se dvoumia koi model da e,a sega nekoi da kaje ne6to za tazi marka....kak sa kato cialo.predvaritelni blagodarnosti.





Тема Re: a sega kajete,za toiota... [re: 666]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано07.01.08 14:22



Кажи колко пари искаш да изхарчиш и дали предпочиташ да караш по-нисък клас, но нова или 3-4 годишна от по-висок, щото и на мен ми се кара Lexus GS300, ама ми е малко извън възможностите





Тема Re: a sega kajete,za toiota...нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 04:20



po princip- Toyota Corolla verso 2002 г. no mi e skapi4ko...interesuvame v ramkite na 9000 lv. koito moga da dam,koi model e nai uda4no da se vzeme.....i da si zaslujava...izob6to za tezi pari mojeli da se vzeme ne6to koeto da si zaslujava....ot toyota....mersi za barzia otgovor.





Тема Re: a sega kajete,za toiota...нови [re: 666]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 04:39



naprimer za Toyota Carina 1997 г. Седан.......???



Тема Re: a sega kajete,za toiota...нови [re: 666]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.01.08 14:56



Ако можеш за тези пари да намериш Карина добре. Прекарай я все пак през майстор да си каже думата.

Ей ти една подобна тема -

Редактирано от Лaнc Линk - тaйният areнт на 10.01.08 14:57.



Тема Re: a sega kajete,za toiota...нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор pitona33 (непознат )
Публикувано11.01.08 01:05



mersi za otgovora.....ok 6te e carina xaresvat mi kato model....dano da ucelia/ne6to dobro....dvoumiax se mejdu lancia libra....ili toyota\nikami e smenen 6tot sam ve4e registriran.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.