Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 10.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема Набутването с Тойотанови  
АвторCrpeшилa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 12:33



За близо две години и половина, смесних три тойоти. Първата беше Корола, после минах на Авенсис, сега съм на Аурис. Ще съжалявам докато съм жива! Парите които пръснах за уж новите коли ми излязоха на стойността на три нови джипа вероятно. Бива тракане, бива смяна на части, бива проблеми, но такова чудо не съм вярвала че мога да изживея. Да не говорим, че уж т.нар. климатроници са толкова слаби, неефективни, а стъклата се потят все едно ври тенджера с боб. Последното ми разочарование беше от ауриса, който купих като почти нов на 10 х км. В момента трябва да подпирам вратата със задника си, за да се затвори. Половината от копчетата отказват да светят вътре, огледалата не се прибират.
В сервизите на тйота имам чувството че работат не хора, които разбират от устройството на тези коли, а някакви същества, които сменят по един болт и уж проблема оправен за поредните 300 лева, докато не завия в първата пресечка, за да разбера, че колата пак поднася.
Тези коли просто се разпадат.

Решила съм оттук насетне да мина на някой друг модел и ще се разделя с Тойтота. Съжалявам, но по-добре не си давайте парите.



Тема Re: Набутването с Тойотанови [re: Crpeшилa]  
Авторalis (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 16:17



za6to taka slunce se slu4va s teb?da pomagame ne6to?a za6to napravi azi gre6ka 3-puti?



Тема Re: Набутването с Тойотанови [re: Crpeшилa]  
АвторHerpeшaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 23:06



Леле леле леле какъв малшанс - че кой те бие да се набутваш три пъти ........ за 2 години ........ тц тц тц ..... Да не би да си от онези недо....и госпожи (-ци) - дето целия свят им е крив - и онея - горките работещи за Тойота също ..........

Купи си следващия път едно рено за се римува с ла..о!

p.s. - на Ауриса огледалата по принцип не се прибират .........





Тема Re: Набутването с Тойотанови [re: Crpeшилa]  
Авторsonia (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 16:51



iavno samo vie imate tozi problem??????



Тема Re: Набутването с Тойота [re: Crpeшилa]  
АвторGocci (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 13:30



за авенсиса незнам, но корола и аурис правят и в турция и ако си попаднала на такива- няма нищо чудно че са за боклука. Карах корола 2004-5а(правена в турция) на 50 000км вече дрънка като банда кукери.
Просто коли от дивашки страни не трябва да се купуват-независимо от емблемата.
За друга причина за разочарованието ти не се сещам :)



Тема Re: Набутването с Тойотанови [re: Crpeшилa]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 06:51



Лоша карма.

Смени шофьора



Тема Re: Набутването с Тойотанови [re: Crpeшилa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано25.11.07 00:02



странно,аз пък оствам с впечатление ,че са здрави коли

.



Тема Re: Набутването с Тойотанови [re: esprit]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 11:01



За първи път чувам такова нещо



Тема Re: Набутването с Тойотанови [re: Crpeшилa]  
Автор SladakGriah (http://vbox7.co)
Публикувано10.12.07 01:34



I az taka.Sbarkah s toyota,no kasno go razbrah.Sega se chudq kakva da si vzema...Ne bih potretila kato teb.I edno malko maitapche"vsqko neshto do 3 pyti" i sled tova omrazva:)))

http://vbox7.com/play:11aec416



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.