Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 24.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема Auris vs Corolla  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 20:17



Чудя се каква кола да си купя: Auris 1.4D, Novata corolla 1.4D
ili Verso базова версия?

Върти ми се в главата и Каптивата. Последните 2 са с право на дан. кредит

Колата ще се кара предимно в София и по рядко по путищата на България



Тема Re: Auris vs Corollaнови [re: Tina]  
Авторjingo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 19:27



Auris-tova e kolata! purvo sednah v salona na Totota ,posle na izlojenieto,ami tova e naslednik na Corola,no s absoljutno nova visiq i sadurjanie ! ne znam kolko mqsto ima na zadnite sedalki na corolata,no v Aurisa bez problem sqda 1.80 sm muj (ne az)i se 4uvstva dobre ,novia oanel na losta i vs svurzano s nego e mn mn dobre ,bgajnika go biva,ne e mn golqm,no stiga za 4etiri golemi Metro torbi ! Nе ми хареса уйяденоста на Тойота,даже стелки тр да си купя ?на тест драйва карах една и чак като слязох се оказа,че сам карал дизел 1.4 ! добре дърпаше за авт.на 120км ! След 2 месеца ми идва колата,тогава ще мога да споделя повече !



Тема Re: Auris vs Corollaнови [re: jingo]  
Авторpe6ko (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 16:54



Corola. Ako ti trjabva po-goljama kola, da moje da sjada 4ovek v neja i t.n



Тема Corolla Versoнови [re: Tina]  
АвторALEK (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 08:13



Решил съм да си купя нова кола за първи път в живота си и съм се спрял на Тойота Версо...Моля ако някой в клуба има такава, нека да сподели впечатления.. Друго важно нещо, което ме вълнува е, дали може успешно да се сложи газова или метанова уредба...имаше тема в клуба за газова уредба на авенсис и доста хора бяха на мнение, че не става...за мое съжаление...А дали би могло да стане при корола версо? Дали "Тойота" предлагат вариант за фабрично монтиране на газова уредба, защото съм виждал Рено с фабрично газово...изобщо никъде не се вижда бутилката, много яко направено...:)))) Благодаря предварително!



Тема Re: Corolla Versoнови [re: ALEK]  
Авторpe6ko (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 08:14



Karal sum Verso, i sum malko neprijatnop iznenadan /subektivno mnenie/, sedish po-visoko i se 4uvstvash nekomfortno/az sum 185/. Za razlika ot drugite toyot-i ne mi haresa obstanovkata i poziciata na shofjora, no pak kazvam pak tova e vupros na vkus!Hubavoto e ako mojesh da si vzemesh DDS-to ...






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.