Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 18.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Avensis vs. Premiera  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.01.07 13:48



Та значи решил съм го аз, че ще е Авенсис и казано честно съм се навил като свинска опашка и като пожарникарски маркуч - само чакам да дойде новогодишната премия (счетоводната нова година при нас е март месец) и се засилвам да си взема един двулитров дизел на 3-4 годинки с оборудване executive. Цената на подобна машина варира между 25 и 30 хиляди лева.

Да, ама не щещ ли днес се натъквам на

, която силно разклати вярата ми. Говорим за 6 скоростна кутия, кенонови фарове, нигация, парктроник, камера за задно виждане, TV и CD changer - всичко това го няма в Авенсис executive, а цената му на старо явно е по-ниска.

Вие какво мислите?



Тема Re: Avensis vs. Premieraнови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 20:33



ДА ти кажа и аз от известно време се двуумя от тези два модела,но мисля 4е авенсиса е по добрия вариант,най ве4е интериора.И ка4еството.Мое мнение.



Тема Re: Avensis vs. Premieraнови [re: AZ]  
АвторAвeнcиc (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 15:39



горят масло...това е гадното....авенсисите-:)



Тема Re: Avensis vs. Premieraнови [re: Aвeнcиc]  
Авторbobsn (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 13:54



Колега АВЕНСИС,
ти колко автомобила от тоя модел имаш или си карал и поддържал, че говориш в множествено число? Щото аз имам само един Авенсис, за който мога да кажа, че досега не ми се е налагало нито веднъж да му доливам масло, което на моменти дори ме притеснява. Колата е 2001г. и е дизеловия Комон Рейл. А на колегата, който пусна тая тема мога да му кажа да попита из Западна Европа кой е най-надеждния автомобил в тоя клас и дали Нисан е в десятката на подобни класации. Иначе като общ дизайн Нисан си заслужава вниманието, докато ако се гледаше дизайна то не знам кой би си купил нов Авенсис...



Тема Re: Avensis vs. Premieraнови [re: bobsn]  
Авторdrug Avensis (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 13:16



колега bobsn,
и аз имам само един Авенсис 1.6 vvt-i 2001, ама да ти кажа честно гори си масло и още как. Колата е сервизирана единствено в официалния Сервиз на тойота и е купена чисто нова пак от тези официалните дето я и подържат. Водя си я за всички смени на масла, филтри и т.н. по книжка пак при тях....
Та си гори масло, ел системата ве4е дава фира (горят ми крушките най-редовно), появи се ръжда. (оказа се 4е тойота дават 3 години гаранция за ръжда ??!!!). Сега колата е на 127хил км и сменях съединител.....
П.С. това с "най-надеждния автомобил" май си е 4иста реклама....



Тема Re: Avensis vs. Premieraнови [re: bobsn]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано19.02.07 11:23



Казано честно на мен и дизайна ми харесва и ако не беше великото чакане за служебните ни автомобили вече си бях харесал D4D2.0 на 3 години със средно ниво на оборудване за 25K.



Тема Re: Avensis vs. Premieraнови [re: drug Avensis]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 04:21



Хей, колега друг авенсис,аз съм абсолютно сигурен,че или никога не си карал Авенсис,или Авенсисът не е твой!Каква ел.система дава фира,какви глупости,какви крушки,поне си измисляй по-достоверно.Ако колата се използва за оф-роуд може да се е одраскала и да има ръжда,иначе е АБСОЛюТНО невъзможно.Между 120000км и 200000км. е нормално да се смени съединител,взависимост от начина на каране и дали е градско или извънградско.Съединителят е КОНСУМАТИВ,с него не се измерва качество.И май не само Авенсис,а и никаква Тойота не си карал,щом мислиш,че гаранцията за ръжда е 3 години.ГАРАНЦИЯТА СРЕЩУ КОРОЗИЯ НА ТОЙОТА Е 12 ГОДИНИ.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.