Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 11.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: Dovolen]  
Автор5q (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 20:28



И аз съм със сравнително малка кола (като за Бг.) и мога да кажа, че и аз за вече 1 год. нямам никакви проблеми. Моята също харчи 4.5 л. (само дето е дизел, с 5 ръчни скорости (аз обичам да са ми ръчни,не понасям мързеливият педалски автоматик) ,но е CDI все пак да отбележим, 2004 г.) и вътре е доста просторна за външните си заблуждаващи размери. Имам си и багажник,който със сигурност е по-голям от Aygo-то де... А пък съм и с така наречената "дълга база" - това е с 17 см. по-дълга задната врата от иначе другите от същият модел. Бърза, пъргава (повече прилича на бензинка,което ме очуди, при положение,че все съм карала за 7 год. все големи и тромави Мерцедес 124 дизел-и ) и многофункционлана, след фейс-лифта от 2001, с вградени във външните огледала мигачи, с яко парно загряващо за секунди и в най-големите студове (изпробвано) и не по-дълга от едно Рено Клио двувратка от предпоследните (мерихме ги с един приятел, неговата е дори с 6 см. по-дълга) , всичко се дължи на разположеният двигател под ъгъл 58 градуса,което прави предницата много къса без това да ощетява купето и колата да е по-дълга от средно статистическата малка кола за България ... това е Мерцедес А-класата 170 CDI , ESP, 95 Hp.

http://test-drive.automedia.bg/view/114.html - Говорим за тази дето е с по-кристалните фарове и лифтинг след март 2001 !



Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: 5q]  
Автор5q (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 20:31



А, аз съм от клуба, само споделих впечатления тип "малка и икономична, удобна градска (пък и не само градска) кола" Пробвах я миналото лято и до Китен, държа се перфектно.
www.mbclub.bg





Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: mimu23]  
АвторKapa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 14:39



Купих си го с АСК и нямам търпение да го получа всеки момент!
Лизинга е само срещу лична карта от райфайзенбанк с лихма 4,5%.



Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: mimu23]  
Авторxpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 22:05



В последния брой на АутоБилд, а и в интернет прочетох, че колата ръждясва бързо и на странни места като да речем около стъклото. Имате ли подобни или обратни

впечатления? Колата много ми харесва и искам да купя една, но се притесних от прочетеното. А колко харчи на градско в реални условия?



Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: xpиcтo]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано11.09.08 14:40



Колата има 12 години гаранция за корозия!



Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: Lalara]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 09:41



A kakvo shte kajete za avtomatika na AYGO- 1.0 VVT-i 5MM?



Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: mimu23]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано05.12.08 17:48



Аз имам Aйго,вече две години.Доволна съм Идеалната градска кола,харчи малко,паркира се навсякъде и доста бързичка.Малко по шумна е,ама се свиква.Багажника е малък,но нали е градска кола.....:-)



Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: 5q]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано05.12.08 17:52



Мисля ,лятото да я ида с нея до Варна





Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: MlTAKA]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано05.12.08 17:57



и каквата кола да имаш не е хубаво да се пуши в колата де.Всичко се осмърдява.





Тема Re: Мнение за Айго?нови [re: Alex]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано15.04.09 13:28



супер е! Кара се изключително лесно! Ако искаш - може и ръчно да се превключват скоростите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.