Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 01.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Новият Авенсис?  
Авторjimthebass (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 16:54



Здравейте, колеги! Казаха ми, че в средата на лятото ще излезе нов модел на Авенсис. Някой имали информация или линк за снимки?



Тема Re: Avensis faceliftнови [re: jimthebass]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 01:33



http://www.avensisclub.com/modules/pbboard/viewtopic.php?t=3970&start=0
http://techdoc.toyota-europe.com/aimuploads/%7B63764F42-3078-8B15-9CE4-5B43FFE03078%7D/Bumper%20protection%20plate%20PZ415-T5520-00%20AIM-000680.pdf



Тема Re: Avensis faceliftнови [re: LEXUS]  
Авторjimthebass (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 16:23



Благодаря за линка, но напоследък нещо не съм добре с испанскияРешил съм да си купувам Авенсис, но дилърите във Варна ми казаха, че се очаква нов модел /вероятно става въпрос точно за някакъв фейслифт и леки промени в интериора/, само че не знаят кога. Чудя се да чакам или да поръчвам, защото в момента цените на Авенсис-а са доста изгодни, може би пък точно заради новия модел. Ще ме е яд да си купя колата и само след месец-два да видя нещо още по-ново



Тема Re: Avensis faceliftнови [re: jimthebass]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 22:22



Препоръчвам ти колега да си вземеш Авенсиса след фейслифта,цените няма да са по-различни,или ако са ,няма да са с повече от 1000лева разлика.Аз разбрах ,че ще го изкарат октомври месец новия модел,но поръчки ще приемат от по-рано,мисля,питaй дилъра.Просто така и така даваш към 40000 или 50000лева,поне изчакай още малко да излезе авенсис-фейслифт,за да си актуален.На кой мотор си се спрял?Иначе за Авенсиса избора ти е чудесен,изключително качествено изработен автомобил!



Тема Re: Avensis faceliftнови [re: LEXUS]  
Авторjimthebass (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 15:13



Lexus, линка, който си ми дал всъщност ми свърши много добра работа, за което благодаря Чак после видях, че във форума имало и още страници и снимки на двата модела, с очертания на разликите. Преведох си и текста с babelfish /машинния превод е доста комичен/. За съжаление не мога да чакам до след октомври, колата ми трябва най-късно до края на август, а и разликите са съвсем козметични. За двигателя-спрял съм се на двулитровия бензинов двигател, но не съм решил окончателно. Поздрави!



Тема Само Lexus е по-добро от тованови [re: jimthebass]  
Автор Утeшитeл (Истински)
Публикувано13.04.06 20:52



Грабвай я, не се колебай - това е супер автомобил - Lexus е малко по-добра но много по-скъпа. В Америка този модел се казва Camry и се слави като най-добрата от масовите коли (щото за Lexus не бих казал, че е масова) Такситата изкарват милион километри без проблем. Особено 6 цилиндровите - при 110 км моторът се върти само с 2000 об/мин. На 9 години - никаква ръжда (а тук блъскат сол яко - вали доста сняг) На всичкото отгоре не изисква по-високооктанов бензин (за разлика от Nissan Maxima например)



Тема Re: Само Lexus е по-добро от тованови [re: Утeшитeл]  
АвторBobsN (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 19:59



Едно уточнение: модела Camry няма нищо общо с Авенсиса, той си е самостоятелен модел, а Авенсис дето не го продават в Европа наистина има но е с друго име, което не помня. Просто Камрито е малко по-висок клас от Авенсиса: нещо като Омега и Вектра на Опел. За миналата година Камри грабна приза за най-добро купе в САЩ, където вече Тойота напълно конкурира, а и изпреварва по продажби дъщерната си задокеанска марка Лексус. А за избора ти на Авенсис само мога да те поздравя: най-здравия в класа си автомобил в Европа, самите немци от ADAC го признават, само дето е пълна скука и като дизайн, и за това, че няма да ти се наляга всяка събота и неделя да си под него...аз си имам един Авенсис 2001г., но аз не съжалявам за скуката, щото има къде по-приятни възможности да си изкараш уйкенда, а не като собствениците на менските бракми, дето са все под тях



Тема Re: Новият Авенсис?нови [re: jimthebass]  
АвторAvensis (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 16:18



Промените са свързани със следното:
По-мощен дизелов двигател от серията 2.0 D-4D, Mp3 player серийно монтиран и разните промени по външния вид. Цената ще е с около 1000 евро по-скъпа за бензиновия вариянт и 2000 за дизела. Това е в общи линии промяната по мои данни.



Тема Re: Новият Авенсис?нови [re: Avensis]  
Авторnoone (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 17:57



a be ne znam novia, ama segashnia ima niakakva nechoveshki otstapki, brat mi vchera si poracha, taka che sega e momenta...



Тема Re: Новият Авенсис?нови [re: noone]  
Авторjimthebass (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 14:30



Прав си, аз вече я свърших тази работа




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.