Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 18.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Corolla 97+ vs Honda Civic 97+  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 12:30



Искам да си взема нешто японско, а както знам Тйотата е на парво място и в американските и в германските хроники като най-зрдав автомобил, а хондата е на 3-4-то място там. Да ама знам че Хондата е по-икономична и малко по-добре бяга(особено VTEC-моторите) - мисля си за 1.4IS - 90к.с.. Та се интересувам за разхода на 1.3 - 86к.с. и 1.6 - 110к.с. моторите на Королата както и за накой неща като по колко кара окачването при сравнително внимателно шофиране, други "детски" болести като цяло и т.н.
Предимно сам се ориентирал кам 3 вратите модели, защото(лично мое мнение), 4-5 вратите модели и на Сивик и на Корола до 99г, са едни от наи-грозните(с изкл. на Сивик 4вр. американското изпълнение), но 3-вратките........ виж това е друго нещо!!!
Незнам какво да мисля като гледам как за Американския, Европейския и Японския пазари се пускат коли с разли4ен дизаин под едно и сащо име, ама явно има смисал като виждам как се повишават продажбите на "Джапанките"....



Тема Re: Corolla 97+ vs Honda Civic 97+нови [re: dido]  
АвторD4-D (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 23:18



До колкото знам (все пак през нашето семеиство са минали 2 Старлетки 86 г. и 94 г., 1 Корола 93 г. , 1 Карина Е 96г., Хонда Сивик 98 г., и сега Авенсис 2001 г.) то Королата е по-пестеливата кола от двете, а и в България имиджа на Хонда е силно завишен почти като на Голф2-3-4. Просто Хондите минават за по-гъзарски колички, с по-изцедени двигатели. На Хонда основната им слабост е точно по-слабото окачване, докато Тойота в това отношение е без конкуренция, макар, че Королата е всичко друго, но не и красив (в смисъл за гъзария) автомобил, а доколкото прочетох ти на външния вид много държиш. Та ако искаш външен вид Хонда, ако искаш скучна от към поддръжка кола (щото просто не се чупи) Корола.



Тема Когато се колебаеш между 2 колинови [re: dido]  
Автор Утeшитeл (Истински)
Публикувано13.04.06 21:21



и една от тях е Тойота - не си губи повече времето - просто вземи Тойотата. Така е - Хондите са по-пъргави, но като цяло - малко повече проблеми правят -най-вече с ръждата. За проблеми с предницата бях чувал за едни Короли още от преди 1990 г. но след 1992 - няма такова нещо.



Тема Re: Ti lud li si Corolli predi 90 godina s problemнови [re: Утeшитeл]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 22:47



Ti lud li si Corolli predi 90 godina da imat problemi s prednicata,kolega!!!Az imam Corolla 1987godina i 250000km. s originalna prednica,vkliuchitelno vtulki i tamponi originalni,ako ti zvuchi kato problemi s prednicata.....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.