Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 29.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Lexus IS200нови  
АвторHulio (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 14:49



Iskam da pitam niakoi kara li ot tuk prisastwashtite Lexus IS200 i kakwo mu e mnenieto?



Тема Re: Lexus IS200нови [re: Hulio]  
АвторOwner (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 12:15



Кажи какво по-конкретно те интересува за IS200? Зависи какво очакваш от една кола. Моторът би могъл и да е по-мощен и пъргав, но това би и качило значително разхода на гориво. Иначе в абсолютно всички останали компоненти - дизайн, комфорт, имидж, безопасност, безаварийна работа, достъпна поддръжка, стабилност на пътя, аудио-система - колата е почти без конкуренция в своя клас и за парите, които струва.

Само ако караш известно време такова нещо обаче би се убедил колко съм прав.

От догодина се очаква да излязат новите IS250, както и първият дизел на Лексус IS220d - допускам, че това ще са още по-усъвършенствани коли, които окончателно ще убият средната класа на беемветата и мерцедесите...



Тема Re: Lexus IS200нови [re: Owner]  
АвторlJAN (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 23:53



Интересува ме подръжката на GS300.Прекалено ли е скъпа и дали в БГ могат да работят такива коли



Тема Re: Lexus IS200нови [re: Owner]  
АвторHulio (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 10:54



Ami az lichno mislia da si kupuia w skoro wreme IS200. Widiah nowite modeli - praw si che shte ubiat nemskata konkurencia no spored men japoncite ot pone 5-6 godini weche gi ubiha.:)
Az pitam za IS200 ne za drugo a zashtoto edwa li na tozi etap shte moga da si pozwolia now Lexus i moje bi shte triabwa da si kupia wtora upotreba. Prosto iskam da chuia mnenieto na niakoi koito e malko po kompetenten ot men po tozi wapros. Taka ili inache se kolebaia m/u Mazda 6 i Lexus IS200.



Тема Re: Lexus IS200нови [re: Hulio]  
АвторOwner (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 02:44



Няма никакво място за сравнение и дори за колебание. Дори 4-5-годишен Лексус е много по-добър от чисто нова, а камо ли 2-3 годишна Мазда. Моят IS200 e от 2001 г. и повечето ми приятели могат да се закълнат, че току-що съм го взел от магазина.
Тази кола не просто върви с лекота и осигурява абсолютен комфорт. Тя ти дава стил и самочувствие, каквито нито една презряна Мазда не могат да ти дадат.
Не зная какво бих предпочел пред този Лексус - може би само по-нов Лексус.

Не се прецаквай с маздата в никакъв случай, освен ако не си решил да си сменяш колите през година-две за разнообразие!



Тема Re: Lexus IS200 [re: Owner]  
АвторHeнчeв (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 20:22



I az sum se naso4il kum is 200 i vi molq da mi kajete kak stoqt neshtata s zdravinata na tazi kola a i serviza i za de si 4ukam glavata posle blagodarq predvaritelno



Тема Re: Lexus IS200 E N:1нови [re: Heнчeв]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 03:11



LEXUS IS 200 E MNOGO PO-ZDRAV OT KONKURENTITE SI MERCEDES C-KLASSE ,BMW 3-SERIE ILI AUDI A4.PROSTO IZKLIUCHITELNO ZDRAVA KOLA,RAFINIRAN 6-CILINDROV REDOVI DVIGATEL SAS 155 KONIA,KOLATA E SUPER.STRAHOTNO SPORTNO TABLO.SERVIZA E TM-AUTO NA CARIGRADSKO SHOSE,TOI OBSLUJVA KOLITE NA TOYOTA/LEXUS.A TI OT SERVIZ NE SE NUJDAESH S LEXUS,SAMO VLIZASH V SERVIZA ZA SMIANA NA MASLO I FILTRI!



Тема На всички, които питате за Lexusнови [re: Hulio]  
Автор Утeшитeл (Истински)
Публикувано13.04.06 22:12



Само това ще ви кажа - Lexus е на-добрият автомобил в света. Въпросите относно разход на гориво и колко струват частите направо ме разсмиват. Който го вълнуват тези неща - просто не е за Lexus - хора разберете - това е скъп, луксозен автомобил и цените на частите му и разходът му на гориово въобще не са предмет на разговор - щом се интересуваш колко ще ти струва като поддръжка - Lexus не е за теб. Lexus е за богати хора. Не съм видял досега някой примерно сам да си човърка Лексуса както аз си човърках Сузукито. Ми те и гаргите ще ти се смеят ако тръгнеш сам да си сменяш да речем накладките на Лексуса. А най-много ме разсмя този, който сравнява Lexus със Mazda. Нали не забравяте, че всичко до което се докосне Ford се усира и Mazda не прави изключение. Ми те Форд даже Jaguar успяха да усерат като го направиха на Форд Мондео. А и Волво го поусраха малко. Прав е и този, който каза, че Мерцедес и БМВ са по-долу от Лексус. Все пак от европейските БМВ е на върха, а Мерцедес са доста по-долу - особено откакто Chrysler ги купи - изпаднаха до там, че да имат масови рекламации за някои модели - нещо което до преди 10 години не беше се случвало на Мерцедес с изключение на един микробус който се оказа много неудачна и нестабилна конструкция (особено при спиране и на завои) и те просто го спряха от производство. Задницата му беше точно като на сегашните им джипове ML 300 и ML 400.



Тема Re: На всички, които питате за Lexusнови [re: Утeшитeл]  
Авторnoone (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 17:59



Saglasen sam s tova. Pravi mi vpechatlenie che Lexus niama reklama a ima mnogo po ulizite. A i niakak si stoi razlichno na fona na onia stari mercedesi i bmw-ta deto se naroiha u nas, chak da ti e smeshno.
Stilno e tova Lexus...



Тема Re: На всички, които питате за Lexusнови [re: noone]  
АвторOwner (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 03:45



Моят IS200 вече е на 5 години и половина, а аз го имам от година и 3 месеца. Еми никакви проблеми няма с тази кола. Наистина само сменям масло, филтри, накладки и доливам бензин.
Вози много по-меко от БМВ и същевременно е много по-спортна, особено като дизайн, от Мерцедес. Не се среща под път и над път, както е с БМВ-тата. 6 цилиндров двигател, 6-степенна скоростна кутия. Една от най-добрите аудиосистеми, поставяна някога в сериен автомобил - 6-дисков чейнджър който е не отзад в багажника, а отпред.
Красиви 17-цолови джанти, уникален профил на колата.

Но като цяло, основните преимущества на Лексуса са две - първото е, че нищо не му се разваля (за разлика от един куп аудита на мои приятели, които са пропищели от проблеми) и второто е че е много стилна кола, която прави добро впечатление на всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.