Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 23.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Може ли така да се глобява  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано04.12.04 13:14



Здравейте,
преди няколко дни пътувах из България и бях Пловдив.Паркирах колата ,и след половин час каогато се върнах,намерих на чистачките Фиш за глоба-20 лева,по някакъв член,предполагам неправилно паркиране.На фиша ми пишеше името, адреса-без да са ми проверявали документите.И глобата трябва да се плати в 7-дневен срок.
Въпроса ми е- какъв е този начин на глобяване-без да ми вземат контролния талон,без документиране че съм направил нарушения-възможно ли е така да се глобява ?И ако вятъра беше отвел квитанцията-как щях да знам ,че съм глобен ? За първи път виждам такова нещо



Тема Re: Може ли така да се глобяванови [re: ***]  
Автор ela izgrey (undercover)
Публикувано05.01.05 10:13



Четох някъде, че от около половин година действа единна система за контрол в КАТ, т.е като те спре катаджията ако в колата си има връзка с компютъра на КАТ там пише кой е собственика на колата. Вероятно в Пловдив имат такава връзка и оттам са взели името ти.
По отношение на вятъра липсата на бележка не отменя наказанието ти, т.е когато отидеш да плащаш данък през годината ще ти излезе и тази глоба.
спокойно, ако не отидеш да платиш до 1 севдмица лихвата ще ти е 2, 3 лева за годината, така че не се притеснявай, а когато отидеш за данъка тогава ще платиш и глобата
А друг път внимавай къде спираш, специално в Пловдив са много стриктни, макар че така трябва да бъде навсякъде, само ние в София се мислим за велики.



Тема Re: Може ли така да се глобяванови [re: ***]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано07.02.05 00:04



> Въпроса ми е- какъв е този начин на глобяване ... без документиране че съм направил нарушения ...

Не бой се, документирано е - вече всичко снимат с дигиталки и така си връзват гащите, ако след това решиш да спориш ...

Mixy



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.