Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 15.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Халюцинациинови  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано31.08.04 11:01



Май съм болен.
Първо щото карам от едно време като на баба бабата баба Карина и второ щото имам халюцинации.

Че долната 1/4 на показателя за горивото се празни по бързо от горната част, вече съм го приел - описано е в литературата.
Ама че вчера стрелката на горивото ми падна от 1/4 до 0 точно за 200 метра направо ме уби. После остана да си показва 0.. пък аз на инат си карах така известно време. Много странно чувство... особено като изпреварвам.

В последствие заредих и показа точно колкото заредих, т.е. все едно е наистина била на нула.
Някой имал ли е този проблем? На кое показание да вярвам в такъв случай?



Тема Re: Халюцинациинови [re: El Camino]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано31.08.04 13:15



Знаеш си разхода. Нулирай си малкия километраж и като си направиш километрите зареждай. Свикнал съм с това от времето когато имах москве на газ.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Халюцинации [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано31.08.04 13:58



ima znachenie dali kolata e natovarena otzad ili e prazna, t.e. ti si sam vutre!
zabeljazal sum, che kogato ima tovar otzad i strelkata pada nadolu...
sushtoto e i pri naklonen teren... ti zabeljaza li kade ti se sluchi tyova, ravno li beshe i vuobshte neshto po-osobeno njamashe li? pri men otnositelno plavno se promenja polozhenieto na strelkata, osven v opisanite po-gore situacii...
Inache az ne chakam da se izprazni rezervoara, shtom mi prisvetne lampishkata gledam mnogo da ne karam i sipvam, taka sum spokoen, t.e. nikoga ne sum ostaval suvsem blizo do 0 i njamam ideja tam kakvo e "povedenieto" na strelkata!



Тема Re: Халюцинациинови [re: ToyotaFan]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано31.08.04 14:48



Ами аз това което го описвам си беше точно падане на стрелката със скоростта на секундната стрелка. Както споменах беше на 1/4 - т.е. предпоследна бяла черта и пред очите ми си падна. Лампата светеше.. докато не удари долу. Там изгасна.
Пълен парадокс. Принципно и аз никога не чакам да ми светне лампата. Тя и не светеше.
Предишния ден карах 130 километра от Щутгарт и постоянно я следях. Клатеше се в рамките на нормалното, както сте го описали вие.. Според наклона.

Това се случи в града, на равно, сам в колата.



Тема Re: Халюцинациинови [re: El Camino]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 15:00



Както го описваш най-вероятно е лоша връзка в куплунга на резервоара - 99% залагам на масата, която кородира лесно.



Тема Re: Халюцинациинови [re: El Camino]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано31.08.04 16:02



BTW napravih zasechka na razhoda pri patuvane na po-dulug put, do moreto... Pri karane sus skorost ne poveche ot 140-150 km/h pri pulna kola i osnovno na 5-ta razhoda se poluchi 6.14/100 !!! Adski se uchudih, ne vjarvah, che moga da sljaza pod 6.5/100!!!
Ta kato govorim za stralkata, napravi mi vpechatlenie, che edva edva sleze pod polozhenie FULL sled kato bjah minal nad 150 km....



Тема Re: Халюцинациинови [re: ToyotaFan]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано31.08.04 16:16



Towa i az sym go zabelqzal pri men. Dokato e gore ne myrda. Padne li dolu.. widq se kakwo stawa.

Ti s 1.6 li beshe?



Тема Re: Халюцинациинови [re: Scott]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано31.08.04 16:19



Ima mnogo logika... a posle, che kato sipah otnowo benzin se pokachi otnowo..?

Ima li nachin da prowerq kabelite tam?



Тема Re: Халюцинациинови [re: El Camino]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано31.08.04 16:32



da 1.6 115 k.s.
Stori mi se dori, che dokato se "izprazni" gornata 1/2 na benzinomera se izminavat dosta poveche kilometri, otkolkoto dolnata 1/2 !



Тема Re: И при мене е така [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано31.08.04 16:40



със сигурност!

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.