Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 30.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Айде още един път да ....  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано31.08.04 09:14



... ви поискам мнението
Кво ше кажете за тази полутойота
[image]http://www.mobile.bg/photos/11093680298479145_1.pic[/image]
малко ме притеснява и поддръжката. Тука дайхатсу май имат доста застрелян вносител

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: нещо не се отваря....нови [re: the_rider]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано31.08.04 09:18



ето я като линк



Кофти, кофти ама гот!

Тема Re: нещо не се отваря....нови [re: the_rider]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 11:05



Не е лоша. Имай предвид че това не е широко разпространен автомобил, а това има и плюсове и минуси. Най-важния от мунусите си гу усетил - поддръжка. Това важи и за Германия - виж дали е поддържана редовно, защото Дайхатзу се кара повечето от пенсионери(не се засягай) и може да са спестявали като са ходили в близкия гараж, вместо при дилъра. Двигателя е трицилиндров с балансиращ вал и е важно какво масло му е слагано. Иначе има много добро ниво на оборудване, разкошен багажник(за автомобил с този размер) и е много икономична. Ако са реални километрите - подплатени със сервизна информация, аз бих я взел, естествено след пазарлък



Тема Re: нещо не се отваря....нови [re: the_rider]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано01.09.04 20:32



mnogo simpatichna kolichka! tochno za zena! tezi dvigatelcheta sa mnogo purgavi! pomnya edno vreme v egipet po-stariyat im model s tozi dvigatel, vdigashe si 150km/h bez problemi pri 3-a dushi v kolata, koeto ne e hich losho za kusi mezdugradski patuvaniya (ako se nalagat) a za grada e prosto prekrasna!
ako e v dobro sustoyanie i nai-veche ako i haresva na zena ti, vzimai ya, i pishi, ta da ti chistitime!!!



Тема Re: отпадна....нови [re: punkara]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано03.09.04 11:53



колата не беше лоша, но "пропуснали" да ми кажат, че е регистрирана на инвалид, писна ми от тия джамбазки номера, накрая ше си взема един опел и ше се приключи цялата тая одисея

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: отпадна....нови [re: the_rider]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано04.09.04 04:56



Не се ядосвай колата е меко казано грозновата и ще си лу да дадеш толкова пари за такова грозно патенце. VW Бръмбъра и Ситроен CV2 са доста по-красиви от това чудо горе. Нека си го кара инвалида!
На нищо не прилича - малка кола с огромни фарове, абе к'во да праиш?!?

- Japanese fever

Тема Re: отпадна....нови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано07.09.04 12:07



Лелеееееее, здраво си се изнервил, щом си се замислил за ОРЕЛ!
Не е правописна грешка, правилно съм го написал на български ОРЕЛ! :-)))))



Тема Re: отпадна....нови [re: Kykepa]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 13:02



Може да ме помислите ,че нещо ми хлопа дъската ама аз предпочитам Тойота 36 година пред опел 2000 година.Невър Орел!Орел-вярно го пиша и аз!



Тема Re: Не бе....нови [re: мтмм]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано07.09.04 13:23



.. така просто го казах...още не съм на ръба на самоубиството
я кажи ти нали казваше, че си доволен от газта. С какъв мотор е твойта королка и каква газова си и сложил? Да видите как ше направя от Карина комби градска кола

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Сузуки балено 4х4? ....нови [re: the_rider]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано07.09.04 13:29



Колеги, гледах и едно Сузуки Балено 4х4 тия дни (някой ми го беше препоръчал в предната тема). Вътре си е почти като карината. Ама нещо много ме учуди. Продаваче ми обясняваше, че 4х4-то се включвало като се изтегли с отвертка някакъв лост под капака (на скоростите). Дали нещо ме пускаше по пързалката тоя или наистина е така?!??? На мен все ми се струва, че таа работа трябва да става или с бутон или с лост от вътре, а не да залягаш под капака

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.