Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 17.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема Кой ли ще победи?нови  
Автор 6eff.bg (член)
Публикувано28.08.04 23:38



Победителят на първите 1000 метра е неизвестен?


Редактирано от 6eff.bg на 28.08.04 23:39.



Тема Re: Кой ли ще победи?нови [re: 6eff.bg]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано29.08.04 06:31



Сега ще изразя естетичния ми вкус!

Не ми допадат джантите, задното крило и зеления неон под колата! Говоря за автомобила!

- Japanese fever

Тема Re: Кой ли ще победи?нови [re: Kykepa]  
Автор 6eff.bg (член)
Публикувано29.08.04 15:45



Kykepa!Гледам че си Хонда фен и си си купил Хонда!Честито!Пожелавам ти много километри и много много щастие да ти донесе!







Тема Re: Кой ли ще победи?нови [re: 6eff.bg]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано29.08.04 18:29



много некадърно е copy -> paste бе хора, че и неона е поставян с photoshop май.
ефекта с прозрачното предно стъкло поне е на ниво, ако човека беше спазил и перспективата, можеше да няма разлика с истината

иначе идеята е добра., а победител е самолета - FALCON ако не се лъжа, проблема е, че не мога да определя колата каква е!

Редактирано от molkircho на 29.08.04 18:32.



Тема Re: Кой ли ще победи?нови [re: 6eff.bg]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано30.08.04 08:20



Благодаря много!

Иначе шума около Сивика беше преди около месец и нещо, сега предстоят снимки да пускам.

- Japanese fever

Тема Re: Кой ли ще победи?нови [re: molkircho]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано30.08.04 08:21



Не знам как разбираш, че е правено на фотошоп, а не познаваш колата или просто се правиш на ударен, но колата е Toyota MR2!

- Japanese fever

Тема Re: Кой ли ще победи? [re: Kykepa]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано30.08.04 17:54



имах съмнения за MR2 ама никога не съм се кефел на кабриолети и то миниатюрни (изключваме ПОРШЕ естествено), а че не познах Тойота е срамно,

ми перспективата е обратно, забележи,че колата е наклонена на обратната страна на пистата. също така защо е посивено предното стъкло

предното колело на самолета има сянка, а колата няма

според десния стоп, слънцета е горе - дясно на снимката, а според самолета - долу - ляво !

ами ауспусите какво ги осветява отгоре<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от molkircho на 30.08.04 17:57.</EM></FONT></P>

Редактирано от molkircho на 30.08.04 18:08.



Тема Re: Кой ли ще победи?нови [re: molkircho]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано31.08.04 08:23



Eeee, kak reshi spored stop-a kade e slunceto? :-))))))
Pogledni prednoto ljavo ogledalo, sjankata mu pada na kolata, t.e. slunceto e gore otljavo... Anyway, kakvo znachenie ima dali e montazh ili ne e?!



Тема Re: Кой ли ще победи?нови [re: ToyotaFan]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано01.09.04 01:03



mi niama nikakavo znachenie vsushtnost, ama tova ne e sianka ami otrajenie, kakto i tova ot zadnia spoiler, abe ne znam dali e montaj vsushtnost, shtoto puk kak togava shte svetiat djantite otdiasno togava

Редактирано от molkircho на 01.09.04 01:11.



Тема Re: Кой ли ще победи?нови [re: molkircho]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано01.09.04 20:14



montaz e, ama ne e losh! samo poglednete rubovete na gumite na MR2-kata i stava yasno che ne stoyat vurhu asfalta, ami sa otryazani ot drug "pejzash"....:).





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.