Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 30.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво ще кажете за..  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано04.08.04 10:40



.....При почти безполезните ми опити да си намеря свестен Ярис попаднах на едно такова чудо

, верно че е много различно от това, което търся (икономична градска кола), но ме грабна страхотния му дизайн, при цена аналогична с тази на Яриса. С разхода му ще се оправим някак (вероятно чрез АГУ), но ми се искаше да получа повече мнения за самата кола - надеждност, подръжка и т.н. И тъй като клуб "Хюндай" почива в мир, а тук знам, че има всестранно развити личности, се обръщам за съвет към вас.
ТТ данните са: Хюндай купе 1.6 16V 98-ма. 114 к.с., фул екстри, вкл. кожа.

Кофти, кофти ама гот!

Тема Re: Какво ще кажете за..нови [re: the_rider]  
АвторPekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 11:37



Това си е мицубиши. Дизайна, ако не се лъжа, е на Тойота.



Тема Re:Не е лоша!нови [re: the_rider]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 13:11



Едва ли ще се се вслушаш в мнението ми,но мисля че все пак ще го прочетеш!
Нали занаеш,че аз имам Митсубиши и сам сравнявал с Хюндай.Само мога да ти кажа,че 90% на тези модели вече са си собствени разработки на Хюндай.И почти нито една част няма нищо общо с митсуто.Разликата в качеството е огромна.Имаш обаче страхотен сервиз "Виликар",който не е скъп и майсторите са много добри(сервиза е в Малинова долина и е специализиран на Хюндай).Частите също са ти много по-евтини от японските и все пак са Корейскиа не Турски ментета.Но решаваща е цената и състоянието.Аз ходих да гледам една Примера.От мобилето я намерих.Синя е на цвят и е обявена за 8500 1.6 16в.Не сам виждал скоро такава запезена кола за тия пари.Все едно човек не я е карал.Намира се на новия път за Люлин между Опълченска и К.Величков.Хвърли и едно око-заслужава си
Може хюндата да е по-красива на дизайн,но Примерата си е кола-отвсякъде.Колко пари е купето?Дай повече инфо.



Тема Re:Не е лоша!нови [re: мтмм]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано04.08.04 13:27



що да не се вслушам .... макар, че се посдърпахме, трябва да призная, че за някой неща съм съгласен с теб. Както и да е. Ще хвърля едно око и на примерата. На път ми е. Ще ми кажеш ли къде по-точно е този сервиз "Виликар", и дори ако имаш някакви телефони, та ако ми хареса купето (още не съм го виждал на живо щото не е в София и нямам много информация), да го закарам там да го прегледат преди да ръсна кинтите.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Sorryнови [re: мтмм]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 13:32



Примерата са я продалиИзвинявам се за старата инфоОбаче има страхотни Хонди СивициАко намериш инвалид ще е супер.Тойоти нямаА какво стана с тия врачанските.Ударете си една среща на Шела на Ботевград.Те ботевгратчани се навиват на такива срещи!Само че си имай едно наум с ботевградските търговци!



Тема Re:Виликарнови [re: the_rider]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 15:00



София ,ул."Климент Охридски"65 тел.687003,9622075;факс 9622047
e-mail;vilicar@hotmail.com
Преди години работех в една фирма и имахме Хюндаи.От личен опит знам,че много честичко посещавахме сервизите на Виликар-много сме доволни от качеството на обслужванеза разлика от качеството на колитеДобре че после купихме ХондиОт собствен опит знам:Ако няма Тойота-Хонда или нещо японско
Ето и карта на София да се ориентираш по-лесно!





Тема Re:Не е лоша!нови [re: the_rider]  
Автор axial (radial)
Публикувано04.08.04 15:45



Никога не съм карал ХКупе, но мой познат си беше купил такава нова преди 4-5 години. След като я покара няколко месеца я обяви за абсолютен боклук... Дори полу на шега беше казал, че Дачията е по-добра ( което не ми се вярва )
Ама избора си е твой... ако ти допада и ако жената каже "ДА"...



Тема Re:10х ама..нови [re: мтмм]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано04.08.04 16:18



.. вки хуй..пардон хюндаи имахте? Аз съм чувал за Понито че е много зле, но те все-пак са доста стар модел

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Sorryнови [re: мтмм]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано04.08.04 16:29



В неделя ще я кара единия Врачанин на Горубляне, а другия иска много пари. Гледах я, слънце е ама 12 500....ша ме прощава..тя нова е 19 500 и ти я дават на изплащане, той иска 12 на куп. Сивиците ги гледах ама не са първа младост. Харесват ми тия с големия стоп ама нещо рядко се срещат

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Имахме....нови [re: the_rider]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 16:46



Три Хюндета.Две за обикновенните служители-Акценти и един Соната за шефа.Сонатата не сам я карал,само Акцентите!Най-учудващо беше ,че в началото нямахме абсолютно никъкви проблеми.Но мина се немина и година и започнаха дребни проблеми но почти всекидневни.Мотори,скоростни кутий и купета не саме имали проблеми!Но после отидох в друга фирма и там карахме Хонди купени от Бултрако.На 200000км Хондите бяха като нови.Сравненията с Хюндай са слабо казано-смехотворни!
Доколкото знам имаш на разположение достатъчно пари да си купиш страхотна японска кола от 97-98г.Това че си погледнал настрани не е лошо-напротив.Не е необходимо да бързаш заникаде!Преди да купиме Королката и аз гледах едно(не само едно) Пежо 206.Естествено цената не е лоша-за 11к взимаш нелоша кола на малко години,че даже не само с клима а с климатроник(за мене лично най-важната екстра)Добре че се опомних навреме и купихме Тойотата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.