Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 26.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ae86 sre6ta  
Авторelektroto (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 18:21



Iskate li da organizirame edna takava sre6ta
a?
pak moje i drugi s prosto toyoti(nece sa prosti de)
da doidat na neia
i 6te im se iskefime maksimalno a?



Тема Дотукнови [re: elektroto]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано29.07.04 21:46



2 опита за среща с нулев резултат (като не броя и неуспешната на СофАвто).
Аз не съм оптимист за тази.

UB40 !



Тема Може да станенови [re: jamie]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано30.07.04 09:58



Този път може по-сериозно да подходим - ние с теб се срещаме през няколко дни - вярно, че за "лежане" под колите, но не пречи нещо подобно да заформим и с биричка и повечко хора. Аз ще се обадя на пича с бялата да дойде също.

П.П. Електро, твоята какъв цвят е? Може да съм я мяркал

П.П.П. Пънки, ти кога си идваш в БГ? Да си съвпадна морето така, че да направим една среща - имам голямо желание да ти видя колата на живо - пък ако дадеш едно кръгче, ееееех



Тема Re: Може да станенови [re: Bad_Dog]  
Авторelektroto (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 10:21



Moiata e na Elicka vsa6tnost
i e siv metalik
ta davai da deistvame
i Po seriozno
napravo da si menkame telefonite
maila mi e Kvelinov@yahoo.com



Тема Re: Може да станенови [re: elektroto]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано30.07.04 10:54



регистрирай се в дир-а да може на лични бележки да ги менкаме



Тема Re: Може да станенови [re: Bad_Dog]  
Авторelektroto (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 11:24



Mi mai se registrirah no niakakvi e-pay registracii iska
inace sam tuka cial den i si refre6vam postoianno stranicata



Тема Re: Може да станенови [re: Bad_Dog]  
Авторelektroto (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 11:21



Mai vsa6tnost ne znam kak da se registriram



Тема Re: Може да станенови [re: elektroto]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано30.07.04 20:20



Jamie ti si spec po registraciite, pomogni na electroto da se registrira, molyate



Тема Аминови [re: elektroto]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.07.04 08:16



като е на Еличка - редно е Еличка да дойде :-))))
За регистрацията - мога да те регистрирам и да ти пратя по мейла името и паролата. Добре ли е ?

UB40 !



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
АвторElektroto (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 11:45



Niama problemi tia 6te si doide
A za registraciata kakto re6i6
davai smelo as sam na linia
i 10x



Тема koga shte idvash v BGнови [re: punkara]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано02.08.04 08:30



Hay Punky ti ne kaza nishto za idvaneto si v BG?
Ili, ako si kazal, az sum propusnal... :-))
Samo pitam dali shte stane neshto po vuprosa s dzhantite na onazi Carina ot morgata.... Az sprjah da si tursja dzhanti, da znaesh che sum seriozen!
Ako ne stava, kazhi mi please, che da produlzhavam s turseneto! ;-)))
Tasovete sashto vzemaj, che za tjah i Rider-a se obadi...



Тема Re: koga shte idvash v BGнови [re: ToyotaFan]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано02.08.04 16:29



az susvsem zabravih za Carinata da vi kaza. az hodih do morgata za da vzema i djanti i maslen radiator, NO, tya veche beshe prodadadena na nyakakuv Gruk za negovata morga v Gurciya. tuka redovno Gurcite kupuvat yaponskite koli, i gi karat da gi razglobyavat za chasti v Gurziya...
taka che tursi, no i az shte potursya, obashtavam!
neznam koga shte si idvam, akone uspeya tozi mesec shte e kakto obiknovenno v kraya na septemvri ili nachaloto na oktomvi.
shte pisha dopulnitelno kogato az samiyat znam



Тема Re: koga shte idvash v BGнови [re: punkara]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано02.08.04 16:49



ok, thanks, pak shte se raztursja togava, puk kakvoto dojde! :-)))
zdrave da e, ako otkriesh neshto vednaga pishi da prekratjavam izdirvaneto! az ne che sum se utrepal ot tursene de, ama vse pak! ;-)))



Тема За регистрацията ти:нови [re: Elektroto]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано02.08.04 22:59



няма да я правя аз. Защото нещата са станали дебели - искат прекалено много твои данни, коити не е хубаво аз да знам. Съжалявам - опитай ти ?
ПП: Засега моята Королка не става за сбирки. Отнесе верижна катастрофа тази вечер - общо 5 коли се наредихме. Слаба работа ама предния капак на нищо не прилича - трябва ми малко време да си докарам от "резервната" кола....

UB40 !



Тема Re: За регистрацията ти:нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано03.08.04 02:50



pu da e**a, kak mrazya takiva incidenti. ot nishto ti se otvarya suma ti rabota, suzalyavam da go chuya!
jamie, na elctas.ru katalozite sa gi napravili da se otvaryat samo sus .ru domain, imash li nyakakva predstava dali sus nyakoi .ru proxy shte mozem da vlizame otnovo tam? ako e taka, da znaesh rabotesh i siguren .ru proxy?
shte chakam tvoeto ekspertno mnenie po tozi vupros... bratushkite sa stanali mnogo egoistichni...
pozdravi, i burzo i leko opravyane na kolata
punky



Тема Re: За регистрацията ти:нови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано03.08.04 03:33



М/у другото аз колата тук я взех от един украинец=руснак!

Наистина са егоистични, онзи си взе кабелите за jump start, а уж трябваше да ми ги остави, ама те не били ефтини, сигурно за това!

- Japanese fever

Тема Краш тестнови [re: jamie]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано03.08.04 10:09



След като вчера видях на живо колко са меки ламарините на АЕ86 мога да кажа само едно - НЕ СЕ БЛЪСКАЙТЕ.
Иначе за късмет Джамейко леко се отърва.



Тема Re: Краш тестнови [re: Bad_Dog]  
Авторelektroto (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 19:01



I as da kaja edno Pu da *** maika mu i ba6ta mu
as za sega vse se otarvavam
i dano taka i da ostane
Sori no lamarini se praviat
i drugia pat vnimavai da niama drug pat



Тема Проблеманови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.08.04 23:21



с руснаците има радикално решение - имам го каталога на 4 СД-та.
Инак поразчоплих колата - утре ще има нов радиатор (Лада 7-ца - 66 лв, алуминиев), капака го поизправих и ще взема да го срежа в стил Джей-Блъд (дроп вент - ако се сещаш). Проблема ми е ляв фар. Става от АЕ82, става и от Е80 (лифтбеците с 5 врати и предно) обаче намирам все десни !!!!!!!! Абе ти нали имаше една АЕ82 за части ? Сравни левия фар с този на АЕ86-цата си - ако са еднакви - цена и пращане ?

UB40 !



Тема Re: Проблеманови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано04.08.04 02:39



jamie, shte proverya oshte utre, mai imam lyav far ot ae82, toi e malko po-razlichen ugal, no pochtoi ne se zabelyazva, i si pasva! shtom go namerya ti go prashtam!
shte ti dam nomear na avtobusa, i GSM-ti na shofiora da ti zvunne ot granizata, da idesh da si go vzemesh ot centralna gara. za cena ne se pritesnyavai, shte go mislim drug put... na mastika i salata v BG na TVOYA smetka...

pozdravi,
punky



Тема Re: Проблеманови [re: punkara]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано04.08.04 08:10



За мастиката и салатата запазете маса с достатъчно места

Аз вчера сложих идеални кори на вратите (пак от Джами). Тия дни ще сменям жилото на скоростомера (пак от Джами). При него има ли нещо по-особено, което трябва да знам?



Тема Re: Проблеманови [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано04.08.04 19:10



vnimavai da ne go schupish kato go slagash...:). a staroto go zapazi, i go dai da ti go reziklirat, da mu turat novo zilo, i si imash rezerva!




Тема За моя изненаданови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.08.04 23:19



се оказва че Ладовия радиатор 2107 пасва по размер - разлика има само в горния маркуч - утре ще изровя в магазините подходящ. Като цяло-сложа ли фар - пак съм на пътя :-)))

UB40 !



Тема Re: За моя изненаданови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано05.08.04 17:35



byah adski zaet vchera i dens, no dovechera shte hodya da go tursya! i eventualno shte se opitam da ti go pratya utre po reisa, ta da e pri teb v subota sledobed!
shte ti pisha podrobno ovechera ili utra.
pozdravi,
punky



Тема Re: За моя изненаданови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано06.08.04 00:27



vuzmozno e da imash problem s ladoviyat radiator, i po-skoro kapachkata, ako ne izdurza na 0.9bar, shte ti se otvarya oshte predi sistemata da e dostignala operativna temperatura i shte ti izhvurlya antifirz v zapasnoto kazanche, a ot tam na putya, taka che vnimavai, proveri izvestno vreme che vsichko e nared i togava karai spokoino!



Тема Най-многонови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.08.04 21:41



да сменя пружината на капачката със старата от АЕ86-цата.
Тази вечер дооправяхме колицата на БедДог ... с 4 изправни инжектора определено дърпа много по-добре ! Сменил е джанти и гуми - колата има много добър вид и поведение на пътя вече .... наложи се все пак по 6 мм спейсъри да сложи на предните колела. Ама горкия снощи какво преживя-ако днес погледне назад ще му е забавно, ама тогава му бяха потънали гемиите яко !!!

UB40 !



Тема a snimki Bad Dog?нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано07.08.04 16:05



Bad dog, haide pokazi snimki de...:) chakame...



Тема Re: Най-многонови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано08.08.04 16:04



jamie, poluchi li fara? vsichko nared li mina?
haide pishi kato mozesh,
punky



Тема Кеф !нови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.08.04 16:12



Все пак - щастлив финал !
За капак фара става с лека доработка на закрепването, състоянието му е точно като на другия - перфектен чифт са !

Редактирано от jamie на 08.08.04 19:26.



Тема Re: Кеф !нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано09.08.04 00:42



a taka! ha sega kato idesh pri bad dog, snimaite i dvete koli da gi vidime, i posle bad dog ili ti neka kachite snimkite tuk...:).




Тема Ето ме и мен!нови [re: punkara]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано09.08.04 08:47



Тия дни ще снимаме, а сега моя разказ:
1. Купувам 4 джанти от мицу - доста добре изглеждащи - 14", J7, 38mm offet, слагам 4 гуми 195/14/60 и прентите гуми опират с макферсона. А по разни форуми бях чел, че 38мм офсет е ок. Така че да се внимава.
Решението - Джами ме снабди със стари дискове от примера и от тях станаха перфектни дистанционни втулки - на 6 мм. - така паснаха, че се виждат само при внимателно вглеждане.
2. Сменихме 3 инжектор - отново Джами е спасителя - Леле!!! Мале!!! Как тръгна тая кола - не е истина - направо не ми се мисли какво ли е с турбо - и кога смогваш да смениш предавката
3. Ходих до Варна да си видя жената и детето (те са там за лятото) - и през нощта някой идиот ми е смачкал вратата.
4. На връщане почна яко да ми буксува съединителя. Ама доста яко. Т.е. и той е за смяна, ама трябва някой лев да отделя, че фалирах с тази кола. Ама си струва - ебаси кефа е карането, ебаси динамиката. Което ме навежда на въпроса - с колко трябва да се движа на 5-та със 5000 об/мин., че още не съм намерил време да сменя жилото




Тема Многонови [re: Bad_Dog]  
Авторjameiko (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 10:10



ли е смачкана вратата ?
Ако да - не я оправяй, само ще пребоядисаш "донорска"-та.
За съединителя - и аз не съм супер с парите но офертата ми за комплекта все още е в сила - притискателен за мен, феродов и лагер - за теб. Когато решиш :-)



Тема Re: Ето ме и мен!нови [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано09.08.04 15:38



i na dvamata: ako shte smenyate suedinitel, smenyate go eliyat! ferodov, pritiskvatelen, i lager!




Тема Аз съм ЗА,нови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано09.08.04 23:35



когато намеря кевларка за 200 лв, вместо за 300 доларез ! :-)))

UB40 !



Тема Re: Аз съм ЗА,нови [re: jamie]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано10.08.04 15:33



Ето снимките:



Нови джанти + гуми + спойлер = нов изглед:


Кабели, свещи, инжектор, дистр. капачка, вакуумни линии, центровка = як оборотен двигател


Тук при внимателно гледане се забелязва дистанционната втулка:


А тук се вижда сплесканата през нощта от някой левак врата:


Jamie да каже кога снимаме неговата



Тема Re: Аз съм ЗА,нови [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.08.04 21:32



a taka! mnogo dobre izglezda...:). samo che edin suvet ot men: shtom si slozil adaproti ot pred, slozi i otzad! gledai zanite kolea da sa na ednakava liniya ili po-navun ot prednite! izrezi oshte dva stari diska, i si gotov...:).





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.